Turistični boni 2021

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
427
235
43
Poizkusi rezervirat nekaj na obali...

Hrana je druga zgodba, čeprav so tudi tu že zaradi drugih zadev vsi konkretno podražili...
Zakaj na obali?
1638087129056.png
 

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
Torej se vsi boni podaljšajo do junija 2022? Ker mi smo stare neunovčene bone mislili najbližjemu turističnemu ponudniku šenkat. Imeli smo ta vikend rezervacijo pa je žal huda bolezen posegla vmes in jih letos sigurno ne bomo koristili.
Mislim, da bodo podaljšani oboji (stari bodo zihr - o tem je bilo že govora, mislim, da tudi v tej temi), čakamo pa še da bo uradno...Mene sicer bolj zanima za BON21, ampak glede na napovedi bodo podaljšani oboji :D

Vlada namerava podaljšati tudi veljavnost letošnjih bonov, ki jih lahko državljani unovčijo v gostinstvu, turizmu, športu in kulturi, je razvidno iz gradiva v vladni obravnavi. Enako kot lanski turistični boni naj bi tudi letošnji veljali do 30. junija 2022.
»Ker je v Sloveniji slaba epidemiološka situacija in ker velik delež letošnjih bonov še ni bil unovčen, je treba ukrep dodatno podaljšati do maksimalnega roka, ki ga predvideva zakon, in sicer do 30. junija 2022,« izhaja iz predloga sklepa, o katerem bo v kratkem odločala vlada.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Z mojim bonom 2021 sva bila s prijateljico dvakrat na dobrem kosilu, pa sem moral še malo doplačati. :obesise:
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
ne vem kako ne najdete frej nastanitev. ravno sem iz portoroza, vikend v grandu, pa ni ravno dolgo tega, kar sem rezerviral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
ne vem kako ne najdete frej nastanitev. ravno sem iz portoroza, vikend v grandu, pa ni ravno dolgo tega, kar sem rezerviral.
Se strinjam, kdor je želel jih je lahko izkoristil! Če je to uspelo moji materi pri 75+, pa še fotrovega je spotoma porabila, bi ga lahko vsak, sploh letošnjega, ko greš na malo boljše kosilo in je preč.

Osebno sem proti podaljševanje, pa še Šircelj bi prišparal par 10 milijonov, ki bi jih lahko za kaj bolj pametnega porabili, kot za futranje bodočih Zdravkovih firm!
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Pa ste trdili, da se ni podražilo! SIC!
Storitve pa še slabše: Best Westeren, Kranjska gora.

Kaj te je pa tam zmotilo? Hrana res ni vrhunska, samo cena je pa smešna. Jaz sem dal prejšnji mesec okoli 51€ za polpenzion. Res pa da je treba po hotelih direktno rezervirati, ne preko Bookingov in podobnega sranja.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Kaj te je pa tam zmotilo? Hrana res ni vrhunska, samo cena je pa smešna. Jaz sem dal prejšnji mesec okoli 51€ za polpenzion. Res pa da je treba po hotelih direktno rezervirati, ne preko Bookingov in podobnega sranja.
Pa saj je Best Westeren. V drugih hitelih je bolje! Mislim hrana!
Pod črto: zanič, predrago, ne hodite. V Kranjski gori JE izbira!
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Se strinjam, kdor je želel jih je lahko izkoristil! Če je to uspelo moji materi pri 75+, pa še fotrovega je spotoma porabila, bi ga lahko vsak, sploh letošnjega, ko greš na malo boljše kosilo in je preč.

Osebno sem proti podaljševanje, pa še Šircelj bi prišparal par 10 milijonov, ki bi jih lahko za kaj bolj pametnega porabili, kot za futranje bodočih Zdravkovih firm!
Ja letošnjega ni nek problem porabit, za lanskega, pa samo pod pogojem, da ti je vseeno kam in kdaj greš. Predvidevam, da je pri 75+ v penziji in je malo lažje skoordinirat dopust, kot če imaš šiht in ti je vsak dan dopusta dragocen, pa še ne moreš ga vzet kar vedno kadar ti paše. Sploh ker ponavadi na dopust ne greš sam, ampak se je treba uskladit še s partnerjem in po možnosti kakšnimi kolegi. Mi smo se s kolegi menili toliko časa, da na koncu ni bilo nič iz tega, saj smo bili kmalu spet v lockdownu. Potem sva hotla z mojo sama v Bovec, pa so bili seveda vsi vikendi zasedeni do datuma, ko so še obratovali razne aktivnosti v tistih koncih. Da bi šel kar nekam, samo za to da porabim, se mi zdi pa tudi škoda časa (in dopusta).
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Samo nabijanje. Lani si poleti komot rezerviral dopust v glavni sezoni tudi, letos enako.. Res pa da ne gre, da se v sredo zmisliš, da boš šel za vikend na obljudene lokacije.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Samo nabijanje. Lani si poleti komot rezerviral dopust v glavni sezoni tudi, letos enako.. Res pa da ne gre, da se v sredo zmisliš, da boš šel za vikend na obljudene lokacije.
Točno tako! V letu in pol niso mogli porabit 200€? Cmon.

Mi smo si zmislili sredi največjega navala na Veliki planini celo bajto najet - no problem, pač gledaš vikend gor dol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
I

Izbrisan uporabnik 474

Mi smo sredi oktobra rezervirali za začetek novembra - 6 nočitev za 4 osebe (2 otroka 3 in 5 let), polpenzion v Podčetrtku (hotel Sotelia) z vključenimi vsemi bazeni, wellnesi itd. za 1350€... Se mi ne zdi drago, sploh če gledaš, da je dnevna karta za Family Fun kompleks skoraj 80€. Ogromno otroških animacij, vrtec, dealvnice, otroški kino...ni da ni. Raj za deco.
Smo pa imeli že lani rezervirano, pa je nastopil lockdown tik pred našim terminom. Tako da ja - kdor je hotel, je bone lahko porabil...
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Mi smo sredi oktobra rezervirali za začetek novembra - 6 nočitev za 4 osebe (2 otroka 3 in 5 let), polpenzion v Podčetrtku (hotel Sotelia) z vključenimi vsemi bazeni, wellnesi itd. za 1350€... Se mi ne zdi drago, sploh če gledaš, da je dnevna karta za Family Fun kompleks skoraj 80€. Ogromno otroških animacij, vrtec, dealvnice, otroški kino...ni da ni. Raj za deco.
Smo pa imeli že lani rezervirano, pa je nastopil lockdown tik pred našim terminom. Tako da ja - kdor je hotel, je bone lahko porabil...

To se ti ne zdi drago? Očitno imamo samo jaz potem probleme s takimi cenami :)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Za polpenzion v hotelu z 4* z vključenimi celotnim dostopom do vseh bazenov (kot rečeno, je dnevna karta skoraj 80€) in vključenimi vsemi "bombončki" za otroke... ne, se mi ne zdi drago. Normalno, bi rekel... Sploh glede na visok nivo storitev.
 

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28

Kot je dejal, v določenih prostočasnih resortih še unovčujejo lanske turistične bone. Ker pa je vlada sporočila, da bo veljavnost teh bonov podaljšala do junija prihodnje leto, se je po njegovih besedah tudi to umirilo.
Vlada namerava podaljšati tudi veljavnost letošnjih bonov (bon21), ki jih lahko državljani unovčijo v gostinstvu, turizmu, športu in kulturi. Enako kot lanski turistični boni naj bi tudi letošnji veljali do 30. junija 2022.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Za polpenzion v hotelu z 4* z vključenimi celotnim dostopom do vseh bazenov (kot rečeno, je dnevna karta skoraj 80€) in vključenimi vsemi "bombončki" za otroke... ne, se mi ne zdi drago. Normalno, bi rekel... Sploh glede na visok nivo storitev.
Lani sem imel za bon 5 nočitev z zajtrkom v tistem novem hotelu na Pokljuki.