Trump ukazal napade na tarče v Siriji

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
To sem prebral pod komentarji novice, zato pa sem napisal 'menda'.
 
22. jul 2007
12.765
1.297
113
123
No flight zone nad Sirijo.

OeYTLTD.jpg
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.864
5.466
113
....potem bi ti etak opazoval vse iz fotelja ker si ze prestar za active duty :p
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.864
5.466
113
Med pošto so bile samo položnice...a tebi to pošljejo z golobom pismonošo? :D
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
To sem prebral pod komentarji novice, zato pa sem napisal 'menda'.

To je propaganda ampak nima veze. Očitno so ciljali samo tri tarče, raziskovalni center ki je uničen ampak glede na video posnetke kjer se ljudje sprehajajo v njem tako ni bilo ničesar. Letališče za katerega sirijci pravijo da so prestregli vse iztrekle ampak posnetkov še ni. Pa neka skladišča v Homsu. V glavnem nič kar bi SAA povzročilo kakšno resno škodo za nadaljevanje bojev.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Pravilno zapisano, dokler bo Slovenija in še druge države potiho podpirale tako Ameriško in Rusko agresijo na bilokatero državo na svetu in bomo še vedno gostili diplomate obeh držav ......

ZDA, Združeno kraljestvo in Francija napadajo Sirijo kot odgovor na zloben napad s kemičnim orožjem

Read more: http://metro.co.uk/2018/04/14/us-uk...-chemical-weapons-attack-7466325/?ito=cbshare
Twitter: https://twitter.com/MetroUK | Facebook: https://www.facebook.com/MetroUK/

Vse bolj mi postaja jasno zakaj je Velika Britanija izstopila iz evropske skupnosti, sramota tudi za Francijo ki liže rit američanom ,isto kot Britanci.

V Slovenskih novicah je članek kaj je izjavil Brglez.

Napad brez avtorizacije Varnostnega sveta ZN
Oglasil pa se je tudi predsednik državnega zbora Milan Brglez, ki je na facebooku med drugim zapisal: »iskreno obžalujem, da so Francija, Velika Britanija in Združene države Amerike ponoči, brez avtorizacije Varnostnega sveta, napadle Sirijo. Še posebej skrbi dejstvo, da so vse te tri države stalne članice Varnostnega sveta. Njim pa smo z Ustanovno listino Združenih narodov zaupali posebno nalogo varovanja mednarodnega miru in varnosti v svetu.«
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Syria intercepted many of 100+ missiles launched at its civilian, military objects – Russia
https://www.rt.com/news/424103-100-missiles-launched-at-syria/
Syrian Al-Dumayr Military Airport, located 40 km north-east from Damascus, was attacked by 12 cruise missiles, the Russian MoD confirmed, adding that all missiles were intercepted by Syrian air defense systems.

To repel the attack, Damascus deployed Soviet-made surface-to-air missile systems, including S-125 (NATO reporting name: SA-3 Goa), S-200 (SA-5 Gammon), 2K12 Kub (SA-6 Gainful) and Buk.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Nisem na tekočem zdajle.
Torej koliko ameriških letal, letalonosilk je uničila rusija ker so se Američani drznili napasti Sirijo? Ker ruske grožnje so bile par dni nazaj zelo ostre.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Adam13

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.196
5.584
113
"Tukaj sem na strani naših zaveznikov ZDA, VB in Francije. Ob morebitnem vojaškem spopadu v Siriji bi morala tudi Slovenija poslati svoj elitni bataljon - seveda ob pogoju da je 'combat ready'."

Kako imaš lahko nekoga, ki je z lažjo napadel Irak, pobil na stotisoče nedoižnih, nato napadel še Libijo, destabiliziral Sirijo, oboroževal islamiste, prodajal rekordne količine orožja Saudijcem, sprožil največji begunski val po drugi svetovni vojni, ki napada države samo in izključno samo zaradi ekonomskih interesov, ki sklepa posle z šeriatskimi Saudijci,......skratka morilce, lažnivce.....za zaveznike????
Tudi, če so na pairu "zavezniki" se ljudi ocenjuje po njihovih dejanjih.
Največji morilci in napadalci na druge države pač ne morejo biti zavezniki. Razen, če nisi sam morilec in lažnivec.

btw, trgovinska vojna ZDA proti Eu je samo zamrznjena do maja, medtem Ee/nato članice veselo podpirajo avanture ZDA/UK/FR kavbojev.

Francija: Imamo dokaze, ampak jih nebi predstavili.
ZDA: Bil je napad s kemičnim orožjem ampak še iščemo dokaze da je bil.
Nisem pristaš Rusije, ampak poslušanje takšnih nebuloz od nekih svetovnih voditeljev je smešno.
Bluzijo na polno.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.196
5.584
113
Ameri kazu da su gadjali skladista hemijskog oruzja. Svako ko ima bar malo pameti mora znati kakav je efekat i posledice eksplozije koja razara hemijske supstance. To bi bila katastrofa vise kilometara u okolini. Toga nema, pa se postavlja, vec vise puta postavljeno, pitanje :Sta je sa tim hemijskim oruzjem ? Odgovor necemo dobiti, kao i do sada, jer oni dobro znaju sta lazu, pa nece ni pokusati odgovoriti.
Evo vam o arsenalih kemičnega orožja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko in Matey
I

Izbrisan uporabnik #488

Osama bin Laden je imel kar prav...ko je koknil v imperialistićno leglo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje so Rusi lahko testirali elektronske naprave, motenje teh balističnih izstrelkov in raket
Na fini način jih skineš
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Pa kakšno testiranje nekaj, saj veš da Rusija nima nobene delujoče vojaške opreme, vse skupaj o sposobnostih Rusije na vseh področjih je zgolj proruski PR, ZDA pa povsem upravičeno napadajo Sirijo pod diktatorskim režimom zlobnega zastrupljevalca s plinom Assada, kateremu se je več kot očitno zmešalo, saj ob koncu vojne v Siriji, kjer je zmagal, nima niti najmanjšega motiva za tak napad ampak če ZDA rečejo, da zunaj sije zeleno sonce potem zunaj sije zeleno sonce.