Tresenje

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Alo!! Pa dej se umiri. :) Nihče ti ne bo nič.

Meni se je tudi prevrnila in razbila kristalna vaza, pa kaj. Glavno je, da smo živi in zdravi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji
I

Izbrisan uporabnik #9334

Alo!! Pa dej se umiri. :) Nihče ti ne bo nič.

Meni se je tudi prevrnila in razbila kristalna vaza, pa kaj. Glavno je, da smo živi in zdravi.

Pišuka ! Pri meni tudi.
Moderator je rekel, da naj neham župo kuhat iz taščice ... - a sem jaz postavil dilemo, kako je s tašč(ic)ami?

Ok, diham. Globoko in prevetreno, brez virusov iz okolice vsaj 2 metra.

Učiteljica vpraša Janezka - Koliko je 5 x 6 ? ( ! )
- Eh, tršica, kaj bi to, važno je, da smo vsi zdravi :cheer: .
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in navlixx

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Ja, res je izjemno pomembno dejstvo, ali je map-u med potresom popokal omet na steni ali ne. :bonk:

"Minima non curat praetor."
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Pišuka ! Pri meni tudi.
Moderator je rekel, da naj neham župo kuhat iz taščice ... - a sem jaz postavil dilemo, kako je s tašč(ic)ami?

Ok, diham. Globoko in prevetreno, brez virusov iz okolice vsaj 2 metra.

Učiteljica vpraša Janezka - Koliko je 5 x 6 ? ( ! )
- Eh, tršica, kaj bi to, važno je, da smo vsi zdravi :cheer: .

pa res samo bluziš.
tema je o potresu, tvoji posti ga niti ne omenjajo, niti kakšne druge veze. in pol jambraš, da ti brišejo poste
še tvoj:norec: manjka
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa kwa ???
Naj čakam, da mi bo nebo padlo dol iz nebes naravnost na glavo?
Ja, imam eno tako paničarko, iz Laškega je, ki je čisto ponorela, pa je neka kao podjetnica in lastnica svojega lokala, ki se ji je začelo sanjati okoli tresenja in iluminatov ki so nam začeli krojiti usodo ! :nigladek:

Daj, vzemi pamet v glavo! Če mi nekdo reče - da je tašča tista, - kaj naj odgovorim? Da je res, da je torej ona odgovorna za pravkaršnji potres? :nigladek:

Pizzda!
Če odgovorim v klasičnem stereotipu, da so tudi vici na taščice - vam spet ni prav?

Ven pojdite, v naravo regrat nabirat. Ker ste neizmerno izdolgocajteni. Sej sem jaz tudi, ampak vsaj delo še imam ... zaenkrat.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Sam vprašam...

Nekaj nazaj so se nekateri zelo pritoževali nad našo pomočjo Bosni zaradi poplav.
Se bodo isti osebki pritožili tudi zaradi pomoči Hrvatom?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Normalno naj bi prenesla 7 stopnjo, brez izpustov(vendar ne nujno v delujočem stanju) zdrži 9 stopnjo.