Trak za nalimat registersko tablico (z velkro ježkom)

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Pozdravljeni!

Iščem, ampak ne najdem; trak kjer je na eni strani za nalimat (kot trak od tese - dvostranjaki)
Na drugi strani je pa jezek. V paketu so 4 taki traki za obe tablici.
Je pa to en velik trak, en gre na avto in en gre na tablico (z jezkom je potem tablica odstranljiva)
Naj bi imel volksvagen v poprodaji, ampak ga nisem nasel.

kdo pozna to zadevo, oz ve kje b se jo dalo dobiti?

hvala
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Reg. tablica mora biti pritrjena na avto tako, daje odstranljiva ali pa pri prometni nesreči pade dol z vozila. Razni trakovi tako odpadejo... Lepo nabavi okvirje za tablice in če nočeš delat reklamo pač okvirje prebarvaš s fluorescentno zeleno pa je.
 

panaque

Pripravnik
23. sep 2007
225
2
18
Ljubljana
Kakor vem, imaš lahko tablico tudi prišraufano ali prinetano, zaradi kraj le teh. Ti pa policaj v primeru, da ti mora odstranit tablice, da čas in se sam j...š. da jih odstraniš, kakor veš in znaš.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Reg. tablica mora biti pritrjena na avto tako, daje odstranljiva ali pa pri prometni nesreči pade dol z vozila. Razni trakovi tako odpadejo... Lepo nabavi okvirje za tablice in če nočeš delat reklamo pač okvirje prebarvaš s fluorescentno zeleno pa je.

ne bo drzalo,okvir za tablice ni obvezen, lahko je pritrjena, previjacena, prilimana... (Kar gre gor, gre tudi dol) lahko tudi z dleto in štemarco
Ce imas avto ki ni predelan, tehnicno brezhiben, in ne delas nemumnosti v prometu, se nimas cesa bati.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Ne obstaja nič pametnega s temi ježki, ker se bo prej odlimalo s tablice ali odbijača, kot boš ježka narazen spravil. Zadeva bi funkcionirala samo če bi tablica bila mehka.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.475
113
Kakor vem, imaš lahko tablico tudi prišraufano ali prinetano, zaradi kraj le teh. Ti pa policaj v primeru, da ti mora odstranit tablice, da čas in se sam j...š. da jih odstraniš, kakor veš in znaš.

a ni tak, da tablica ni tvoja last in je zato ne smeš privijačit, preluknjat, ker jo s tem trajno poškoduješ? zdi se mi da sem to davno nazaj slišal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
Tale ni OK?

tesa-55229-li400-pa-001-fullsize,148786_canvas16x9_9.jpg
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Ponavadi gre z laksom ali cvrsto vrvico cisto lepo dol. Ni bilo problemo do sedaj z odstranjevanjem.
Je pa res da sem swdaj uporabljal samo Tesa trakove (ta ki ima nabiralnik gor narisan) dobi se v vsakem merkurju.

ima kdo se kako drugo moznost lepljenja?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Ne obstaja nič pametnega s temi ježki, ker se bo prej odlimalo s tablice ali odbijača, kot boš ježka narazen spravil. Zadeva bi funkcionirala samo če bi tablica bila mehka.


ne bo držalo, jaz imam na kabriotu zadevo tako rešeno, ker se je okvir tablice zatikal za odbijač med odpiranjem ali zapiranjem strehe in sem moral okvir odstraniti, prvo sem dal samolepilno folijo na to folijo pa potem ježka, že 3 leta normalno zadeva funkcionira
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Ponavadi gre z laksom ali cvrsto vrvico cisto lepo dol. Ni bilo problemo do sedaj z odstranjevanjem.
Je pa res da sem swdaj uporabljal samo Tesa trakove (ta ki ima nabiralnik gor narisan) dobi se v vsakem merkurju.

ima kdo se kako drugo moznost lepljenja?
Ne muci se z iskanjem alternative in raje uporabi kar poznas in je preverjeno.
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Tesin trak (tist ko ma kaslc gor narisan) je zakon. Sem mel 8 let na tak način tablice gor, pa ni nič dol padlo. Dol sem jo dobil z laksom. Lahko pa na ta tdrak nalimaš te ježke pa bo ravnotako držalo brez problema. Ta tesin trak je res zakon