Tracking

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Meni ni jasno ničesar več.
Nekaj sem kupil v Združenih kraljestvih in poslali so mi po cesti s možnostjo sledenja.


Kje je sedaj pošiljka?
316336-tnt.jpg
 

Priponke

  • 316336-tnt.jpg
    316336-tnt.jpg
    47 KB · Ogledi: 152

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Pomoje to ne bo držalo.
ne-ne-1.gif



Cestni prevoz ni v stanju dostaviti pošiljke 1440 km daleč v 2 dneh. Nekaj drugega mora biti.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Upam, da se ti ne bo zgodilo tako kot meni. Pošiljka iz Nemčije je še isti dan kot je prispela v Slovenijo, bila vrnjena pošiljatelju pod oznako zavrnjeno. Z dostavno službo se že 1 teden pogajamo, kdo bo kril nekaj čez 30€ poštnine za ponovno pošiljanje. Bil sem cel dan doma in sam bog ni pripeljal pošiljke, kaj še le da bi jo jaz zavrnil.
bonk.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Sigurno ne dam še enkrat 60 funtov za poštnino. Imajo moj GSM (stalno dosegljiv), naslov (pustijo obvestilo) sem že v torek klical v center in se zmenil za ponedeljek - osebni dvig, če bo že prišlo do takrat v BTC.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Čudno je, da bi v razmaku manj kot treh ur prispel paket v Ljubljano, tam čakal nate, da ga prevzameš ali ti bil dostavljen in dostavljen nazaj v Nürnberški hub...Neka napaka v sledenju 100%.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
jaz sem lani naročil sprednje luči za avto in so stale v Nürnbergu na hub-u 4 dni potem so pa expresno v 1 dnevu prispele

preko UPS
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Tudi sam razumem tako, da v hubu čaka na prevzem našega distributerja. Verjetno v soboto ali ponedeljek.


Babnica na call centru je rekla, da iz Nemčije pride ponavadi po 10 uri.
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
DHL in UPS imajo klicne centre in pokličeš, poveš cifro sledenja in ti vse izbrskajo... (recimo da je šla pošiljka za Rusijo prek Južnoafriške republike hehe) ...
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Heh jaz sem se včlanil v Nokia Club in so mi tisto kartico pošiljali od Slovaške do Nemčije se mi zdi, da 3 mesece
stupid-1.gif

Iz Amerike je Air Mail priority do mene hodila 9 dni ne vem kje je tle fora Air in Priority
confused-1.gif
še s parnikom bi bilo hitrej.

Sprijazni se še vedno smo balkan country.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Ja, zanimivo ...
smirk-1.gif
(Očitno je torej nekdo na drugi strani hudo zabluzil, sploh ker nisi bil obveščen o čakajoči pošiljki itd. - najbrž tak postopek niti ni bil dogovorjen? - tako da je krivda in odgovornost gotovo na drugi strani).

P.S.: Moje osebno mnenje je, da je možnost sledenja v večini primerov prej "dekorativnega" (beri: za živciranje kupcev) kot pa funkcionalnega" namena, sploh če gre za relativno kratke razdalje (kot v zgornjem primeru)


Mimogrede še en komentar "za izven".
smile-1.gif


Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Heh jaz sem se včlanil v Nokia Club in so mi tisto kartico pošiljali od Slovaške do Nemčije se mi zdi, da 3 mesece
stupid-1.gif


...

Kolikor vem, je članstvo državljanov Slovenije v Club Nokia nemogoče. Kdo to že dolga leta zavira, ne da pobude, ... (you name it), si lahko le mislimo (namig: povprašaj Teleray ...). Omenjeni klub je sicer (in itak) bolj ali manj sebi namen. Najbolj (edina?) uporabna zadeva v njem je možnost servisa (zdajle se ne spomnim, ali celo brezplačnega - do neke meje) pri od Nokie požegnanih predstavnikih v vseh državah članicah (kluba). Lahko se ob priložnosti oziroma po potrebi (boh ne daj
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik Georgie pravi: ...... Jaz sem postal član britanskega Club Nokia (z nekaj "telovadbe" ob registraciji ...) že pred 7 leti. Ne vprašaj me, kaj se je zgodilo, ko sem se kakšno leto za tem zaradi neke malenkosti (nadgradnja softvera) oglasil na slovenskem uradnem servisu ...
bonk.gif
....

razsvetli nas ......
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Cestni prevoz ni v stanju dostaviti pošiljke 1440 km daleč v 2 dneh.

Zakaj ne? Glede na ure je prevoz s tovornjakom (oz. z večimi), kot je napisan v sliki, popolnoma možen.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
Citat:
Uporabnik Georgie pravi: ...... Jaz sem postal član britanskega Club Nokia (z nekaj "telovadbe" ob registraciji ...) že pred 7 leti. Ne vprašaj me, kaj se je zgodilo, ko sem se kakšno leto za tem zaradi neke malenkosti (nadgradnja softvera) oglasil na slovenskem uradnem servisu ...
bonk.gif
....

razsvetli nas ......
Ista fora je bila z mojo "club" kartico btw tudi jaz sem se registriru v VB mi crkne Nokia 3650 in jo nesem tja in una pupa pri sprejemu gleda tisto kartico ko tele v nova vrata in reče aaa tole mi mamo Bikec? (sem si zapomnil ker je blo tolk smešno)
Nič ni bilo s tisto kartico niti z 3650.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
...
razsvetli nas ......

Firbec.
tongue-1.gif
Verjetno bi vas že razsvetlil, če bi to želel. V vsakem primeru naj ostane pri zapisanem. Če bi te osebno poznal, bi ti vsekakor (osebno) povedal zgodbo in podrobnosti. Me pa zanima, kakšen bi bil odnos danes, oziroma, kakšna bi bila reakcija, če bi se zdaj nekdo iz Slovenije pojavil na uradnem servisu s kartico Club Nokia. Ampak - to je tema za druge debate.