Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
Sam bi ga raje kupil, ker smo druzina, ki ji organizacija pocitnic ne gre ravno najbolje od rok, hkrati mi pa prostor za shranjevanje kovcka ne predstavlja velike ovire. Na toyoti imajo nek set za okrog 600e. Verjetno pa bom raje malce bedel nad bolho, ker se mi spet tako ne mudi. Tisti za jurja plus so res lepsi, vendar ce je to edina prednost bom potem kar kaksno grdobo zmontiral gor
pismo kot da obstaja samo THULE in grdobe
kufri so kot ženske, tudi une vmes :D
jaz imam farad N6 srebrn gloss, dvostransko odpiranje, nima klasičnega ključa kjer pozimi primrzne plastika na ključavnici in pol greješ sred Kitzbuhela, vse super, dober izdelek za primerno ceno. Kot napisano na prejšnjem avtu ni bilo težav z višino, na sedanjem pa mi je kovček 3cm previsok
če bi zadel na loto kupim packline, ki je "zavit" po obliki strehe, kaki precenjeni THULE neki...
https://www.packline.se/wp-content/uploads/2016/10/Audi-Q5-med-Packline-NX-Premium-4-1.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.173
8.952
113
pa sej thule dobiš kak čes 2nd hend malo rabljeni. vsaj koliko sem na FBju gledal.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Jaz sem lansko leto kupil Thule Forcr XT L za 450 eur v Extemvitalu, tako da ne vem zakaj so o 1k€ tukaj pogovarjamo. Poleg hitrega nameščanja bi pri teh kovčkih izpostavil še dvostransko odpiranje in dober sistem zapiranja pri katerem ne moreš kovčka zakleniti če slučajno ni dobro zaprt.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Potem pa res rabiš kufer za jurja. recimo popularni amphibio ne delaj daljše kot 178, ki gredo komot v tisti kufer. Pa so v najjači izvedbi ene 3x premočne za povprečnega rekreativca, ki profi GS smučk niti pod razno ne rabi.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.887
2.357
113
Pa nimam profi smuck. :) Le tolk dolge so. Jaz pa tudi daleč od profija. So pa na stresnem Thuleju, izpostavljene vremenu in soli.
 

Marxon

Majstr
24. feb 2009
678
352
63
Z novim letom je prišel tudi nov cenik, vrjetno tudi novi popusti. Yaris Cross se baje kar čaka. Se ti mudi?
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Niti ni tako hudo, včeraj sem bil v salonu ... navadnega se čaka 3 mesece, hibrida pa 6. Se ne mudi, zanimajo me pogajalska izhodišča ... izkušenj z nakupom novega avta pa nimam, ker sem vedno kupoval rabljene (pa tudi sicer ne gre zame).
 

Marxon

Majstr
24. feb 2009
678
352
63
Niti ni tako hudo, včeraj sem bil v salonu ... navadnega se čaka 3 mesece, hibrida pa 6. Se ne mudi, zanimajo me pogajalska izhodišča ... izkušenj z nakupom novega avta pa nimam, ker sem vedno kupoval rabljene (pa tudi sicer ne gre zame).
Koliko pa so ti ponudili popusta? Si gledal kakšno boljšo opremo?
Jaz sem lani dobil identični ponudbi v 2 različnih salonih, tako, da so kar fer prodajalci. Tudi zame je bil prvi nakup novega avtomobila.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Men je za yarisa hibrida dala 1200€ popusta (oz opremo led assist zastnj). Kaj več pa ni bilo zaznati