Tour 2018

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Ne se kregat s steno.

Pantani železa vozil ni nikoli. Samo s špikanjem še grupe ne držiš. Se je vseeno treba znat peljat, biti v formi in imeti srečo. Če nekaj od tega fali ne prideš do četrte etape. In isto velja za prve tri kot zadnje tri. Niti pod razno nima Roglič rešeno še ničesar, je pa na dobri poti, samo še nekaj sreče rabi. In nobenega slabega dne.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Ne se kregat s steno.

Pantani železa vozil ni nikoli. Samo s špikanjem še grupe ne držiš. Se je vseeno treba znat peljat, biti v formi in imeti srečo. Če nekaj od tega fali ne prideš do četrte etape. In isto velja za prve tri kot zadnje tri. Niti pod razno nima Roglič rešeno še ničesar, je pa na dobri poti, samo še nekaj sreče rabi. In nobenega slabega dne.
Železo je v naših koncih zbadljivka, če furaš aluminij. Ja rešeno ni nič, sam norc se pelje k vesoljc.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Sem pa 20 let nazaj skeširal za Carrero, ki je bla replika Pantanijeve. Še dons mi je žal, da sem jo dal enmu mulcu, ko sem kupil zdajšnjo specialko. Ta je mela dušo.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Sem pa 20 let nazaj skeširal za Carrero, ki je bla replika Pantanijeve. Še dons mi je žal, da sem jo dal enmu mulcu, ko sem kupil zdajšnjo specialko. Ta je mela dušo.

A ni bil pred 20 leti že pri mercatone uneju kjer so vozili bianchije? Za carrero sta vozila tudi slovenca, Jure Pavlič in Primož Čerin, pa ne vem če ne tudi Vinko Polončič (oče hokejista Polončiča).

Sicer pa ne govori. Za dobrega jurja sem se znebil klasike, Colnagota dream lux (alutitan zlitina) z record opremo. Imam za nedeljske vožnje še enega alu colnagota iz pantanijeve dobe (takrat je colnagote vozil mapei - tony rominger, johan museuw, andrea taffi....), ampak tistega mi je resnično žal.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
A ni bil pred 20 leti že pri mercatone uneju kjer so vozili bianchije? Za carrero sta vozila tudi slovenca, Jure Pavlič in Primož Čerin, pa ne vem če ne tudi Vinko Polončič (oče hokejista Polončiča).

Sicer pa ne govori. Za dobrega jurja sem se znebil klasike, Colnagota dream lux (alutitan zlitina) z record opremo. Imam za nedeljske vožnje še enega alu colnagota iz pantanijeve dobe (takrat je colnagote vozil mapei - tony rominger, johan museuw, andrea taffi....), ampak tistega mi je resnično žal.
Ma ne vem, sm bil še mulc, moja Carrera je bla pa kupljena kar nekaj let rabljena. 50 kil pa gas, dons vlečem 90+ v klanec.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
V fignonovih časih so bili večinoma tako zadeti da so navzkriž gledali. Pa vsi hematokrit na 70 (kri kot marmelada). Da ne bo pomote, športniki na splošno, kolesarji niso bili nobene izjeme.

Danes so drugi časi, vseeno pa mislim da se nihče v grupi ne vozi na makarone s paradajzem in zrezek. Zdaj pa nehaj srat, že v prvem postu v tej temi si obljubil da te tour ne zanima, pa vidim da je ravno kontra, da si z njim obseden.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Drugač pa lohk še dons kle okol nas srečaš Franca Škerlja, kralja Vršiča. On prav, tej vsaj vejo, bog ve, kaj je nm Zanoškar mešal v bidone, sej vidš da sm še dons prfuknen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness
I

Izbrisan uporabnik #488

V fignonovih časih so bili večinoma tako zadeti da so navzkriž gledali. Pa vsi hematokrit na 70 (kri kot marmelada). Da ne bo pomote, športniki na splošno, kolesarji niso bili nobene izjeme.

Danes so drugi časi, vseeno pa mislim da se nihče v grupi ne vozi na makarone s paradajzem in zrezek. Zdaj pa nehaj srat, že v prvem postu v tej temi si obljubil da te tour ne zanima, pa vidim da je ravno kontra, da si z njim obseden.
včasih sem bolj spremljal, odkar pa je razkrit narkokartel pa je vse skupaj smešno

isto kot pri ostalih prevarantih športnikih

ko jih dobijo v jok
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Odloci se kdaj si bolj, kdaj pa manj spremljal... prvi zabelezen primer sega v leto 1886. Testiranje na TDF pa od 1966...
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_doping_cases_in_cycling

Tako, da ja, brez veze se pizdis cez te zadnje primere, ter, da je bilo vcasih drugace, ker se to dogaja ze 130let...

Se pa spomnim, kako sem vcasih kot otrok navijal za Induraina, zdaj ce gledam nazaj realno ni sans, da se tako peljes na žgance, bi rekel da je bil se bolj suveren kot Armstrong.
Tip je imel v mirovanju 28 udarcev srca na minuto
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.114
864
113
Pa vesoljsko kapaciteto pljuc. Sicer bojecka v dolino, v klanc je pa sam 'dijo' reku pa je blo :)
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Nimam tipkovnice z mehkim c-jem ali kako mu recete cefurji. Vseeno pa je bilo receno figurativno. Alter nadmozgani bi lahko razumeli.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
SLO1 20:05

Zajeta slika.PNG
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Pa vesoljsko kapaciteto pljuc. Sicer bojecka v dolino, v klanc je pa sam 'dijo' reku pa je blo :)

Ko je dirkal Indurain je bila to za en qrc dirka, živ dolgčas, še posebej če je bil kronometer že v prvem delu dirke. Tam je naredil razliko in potem samo še kontroliral situacijo. Zeh. Dirko so naredili zanimivo potem borci za pičkasto majico.