toplice - vikend paket

rejp

Pripravnik
26. nov 2007
39
1
8
No, kako je bilo v Dobrni in kakšne imate še drugi izkušnje v drugih toplicah po Sloveniji?
 

teckica

Zelenc'
14. nov 2007
9
0
1
Citat:
Uporabnik rejp pravi:
No, kako je bilo v Dobrni in kakšne imate še drugi izkušnje v drugih toplicah po Sloveniji?


Evo jst ti tud lahko povem kako je blo u Dobrni,ne dolg nazaj sm bla tm. Se mi zdi da sm že enkrat napisala nekje kako je blo,ampak ni panike, bom še enkrat
smile-1.gif
.
Men osebno je blo ful dobr, sva bla z mojim kr zadovoljna. Je na ful lepi lokaciji, mir maš vsepovsod, ni pretirane gužve, hrana je bla tud uredu,osebje tud prijazno... romantično no. Mislim da bova še šla.
smile-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Bernardin. Je bazen z morsko vodo (baje je manj gljivic), ni takšne gužve, ker jih notri spustijo samo toliko kot je mest. Pa še v naprej moraš povedati in plačati za koliko časa boš.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.187
2.421
113
v lokalni ostariji
men je bilo tudi fino v dobrni:) romantika... klientela so po vecini starejsi "penzjoneri" samo men je to se bolje... je vsaj mir...

okolico bi lahko malo postimali (popucali, obnovili) ampak vseeno je dobro... je pa hotel res lustn...edino kar je mene malo motilo je to da je bil bazen premali (ne mores nit dobro zaplavat... pa se prenizek je in si prec na tleh...) pa voda za moje mnenje malo premrzla (ceprav moja draga pravi da je bila prevroca ampak sej veste kak je s zenskami nikoli niso zadovoljne...) svet savn je fino fajni..

v glavnem priporocam...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Jaz pa v Moravskih toplicah.
cheer.gif


Hrana-ni da ni, osebje zelo prijazno, gužva pa kar.

Večinoma starejši Avstrijci, le kakih 10% nas je bilo Slovencev.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.893
113
pri taščici
Evo se že drugič pasem na rehabilitaciji v šmarjeških. Sicer kot vidim nekateri ne bi šli sem, ampak meni kar paše. Res da ni poceni in da ti vsako stvar zaračunajo da glava peče, ampak ker sem na strošek ZZZS bom že doplačal dobrih 5E na dan.
Nekaj sob je prenovljenih(klima, hladilnik, LAN, CATV, telefon...), tiste ki pa niso pa tudi niso tako žalostne (CATV, telefon), spodaj v avli imaš WL.
Je pa res da recimo za eno nedeljo stane kopanje in kosilo 18 evrov. Ampak pri kosilu ne bo nihče gledal, koliko boš pojedel solate (bife), koliko boš pojedel sladic in sadja itd. Tako da se niti ne splača iti kam ven jest, ker zunaj ti bodo pa vse dodatno zaračunali, ali pa ti bodo eno majhno skledco stare solate prinesli. Če pa imaš svojo pijačo pa tudi ne stokajo kaj preveč (če se malo odmakneš od šanka ti še kozarec odstopijo). Pivo je pač po 2,5, kava baje 1,7, cviček baje 1,5. Mi pijemo svojo pijačo, ohlajeno v sobnih hladilnikih oziroma sedaj kar zunaj na oknu.

Bazena imajo dva notranja(voda ccca 32), jacuzi in zunanji kjer ima voda okrog 28. Savne, masaže in podobne zadeve so za doplačat (spet ne malo!)
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.944
1.099
113
www.adriamedia.si
Ampak p..., da ne morejo met wlana po sobah, ki gre pa na k... Tudi Livada ga nima, treba stopit na hodnik/v lobby.
Zunaj ma pa to že vak k... 4* hotel.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.893
113
pri taščici
Saj dobiš kabel na recepciji. Je pa res da marsikam tega kabla potem ne moreš vtaknit (v steni imaš dozo, samo kaj ko je dlančniku nimaš
wink-1.gif
)
Srffam preko kabla, tisti ki so v neprenovljenih sobah, pa srfajo v pritličju. Očitno pa so stropi precej močni, ker od mene je oddaljen WL samo kakih 5-10 m in ena plošča vmes, pa ni signala
Aja hotel ima ****
 

rejp

Pripravnik
26. nov 2007
39
1
8
Pozdravljeni,

Mi smo bili potem v Termah Zreče. Bilo je zelo lepo, sobe super, hrana samopostrežna-ni da ni, samo voda je bila za moje pojme malo prehladna.

lp
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.944
1.099
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Saj dobiš kabel na recepciji. Je pa res da marsikam tega kabla potem ne moreš vtaknit (v steni imaš dozo, samo kaj ko je dlančniku nimaš
wink-1.gif
Če bi hotel kabel ne bi prenosnega računalnika kupoval ...
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
Nasproti Term3000 so povsem nove toplice, nevemkaksejimreče. Terme3000 imajo najbolj pestro izbiro pa kar se regulacij tiče, hvala za kompliment
smile-1.gif
Sicer pa je Dobrna v prvi vrsti za invalide ter ženske s težavami na rodilih (kao). Imajo v Dobrni zelo lepe stare kopeli in savne. Bazen je nikakav.
Rogaška ima lepo okolico, bazeni pa so ločeni od hotela.

toliko se spomnim

lp
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.893
113
pri taščici
Hvala, pred rezervacijo bom vsaj poklical, če ne celo preveril na licu mesta(eno popoldansko kopanje;) )
Po mejlu so pa kar ugodni
aplauz.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ta vikend preživela v Moravskih toplicah oz. Teermah 3000.
Prebivala v eni od hišk Prekmurske vasi. Uau čist sem navdušena
cheer.gif

Sama pokrajina me navdušuje in grem zelo kmal spet.
Sicer pa pride celodnevna karta za kopanje v Termah 11€ (če jo kupiš na recepciji prekmurske vasi, imaš neomejen vstop in izstop - pri nakupu v samih termah, je vstop enkraten). Same terme so kul, bla je gužva. Doktorirale smo, da smo naštudirale kako se omarce zaklepajo
hysterical-1.gif
in ful nas je utrudila tista termalna voda. Bazenov velik, za moje pojme preplitki.

Vsekakor priporočam.