toplice - vikend paket

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.187
2.421
113
v lokalni ostariji
zdravo

ker sem ze malo starejsi... zenka pa tudi ni vec v rosnih letih sva se odlocila da se greva malo razvajat v toplice...

zdaj pa ker ste tukaj sami znalci naju zanima katere toplice priporocate? da je voda topla (res topla), da je bazen vredi... in cene normalne...

malo sva gledala Olimje (atomske toplice), terme 3000... kaj pa BAnovci?

torej?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
bil sem že povsod kjer naštevaš:
načeloma je voda kar zelo topla povsod, razen v termah Olimija..sicer je tako-imajo pokrit notranji bazen, kjer je voda kar topla, je pa sedaj v temu času , tudi pokrit bazen , ki je poleti odkrit..sam čez ta kompleks je šotor in posledično je hladnejša voda in zrak.

Kar se tiče Panonskih term-voda je povsod topla, imaš pa seveda tudi zunanje bazene..tam pa si do ust v vodi pa je ok
smile-1.gif


cene: terme 3000 so malo dražje, ampak je res luksuz
potem imaš Banovce-imajo manjše bazene, ampak je lep ambient..imajo tudi nudl prostor, sam to zdaj verjetno ne pride v poštev..

Pa terme Zreče so kul, pa še malo bližje so...pa Snovik..mah tega je dosti-odvisno kaj bi rad..
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ja čateške so bolj tako..velik mularije..drugač so pa meni res ok Moravske-kompleks 3000 ma ni da ni..še en privatnik ima tud tam termalni park
Radenci in Topolščica sta pa bolj namenjena okrevanju po raznih boleznih..tako da posledično tam ne bi videl veliko mladih, zdravih bejb
grin1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.945
1.099
113
www.adriamedia.si
Terme3000 so čisto OK, če ne lezeš v Livado ... Poleg tega se da čisto zraven hotelov dopit privat apartmaje za še manj denarja (pa čisto spodobne), potem pa pač v batene od 3000. Je pa ponavadi gužva.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.187
2.421
113
v lokalni ostariji
hmm guzva mi ne disi pa stare posusene cesple gledat tudi ne:))) ker ponavadi te kar mine da bi sel v bazen kjer tiste stare mame lulajo:)))

katere pa imajo tudi "individualne" bazencke?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.187
2.421
113
v lokalni ostariji
ja sm ugotovil da ni tam samo livada da so se drugi hoteli:))

sem pa nasel tudi terme Dobrna... ugodna cena, dobra ponuba (romanticne kopeli...)...
kaj pa vi kaj pravite? so vredi ali...
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Dobrna je bolj tako... Vsaj takrat je bla ko sem nazadnje bil... Zelo dolgočasno mi je vse skupaj delovalo... Pa obrabljen zastarel ambient... (Upam da so ga kaj uredili od takrat)
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Tomi ..ja Termal je čist ok hotel..zelo soliden .sem bil lani takle čas in nimam kaj za kritizirat.

@alkoholik-a bosta šla v Dobrno? no ja to je tudi bolj zdravilišče, ampak okolica je lepa..drugač imajo dobro vino okoliški pridelovalci
smile-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.187
2.421
113
v lokalni ostariji
hja katere pa niso "zdravilisce"...

men se je Dobrna zdela se najmanj zdraviliska pa imajo tudi tako zvane Romanticne Kopeli... to pa meni OGROMNO pomeni...
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Moje najljubše definitivno Olimia in Rogaška. Oboje bolj upokojensko in mirno. Mogoče mi je Rogaška še ljubša (mir, hosta, dosti hotelov z veliko *****).
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Dobrna in Rogaška so oboje zelo uredu. Bolj umirjena varianta, za preživljanje romantičnih uric
wink-1.gif
Zgolj v razmislek velja vzeti tudi Radence. Ugodne cene, dokaj na nivoju, vsaj meni se tako zdi... Res pa je, da je relativno daleč...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Jah patriot..kaj naj rečem..načeloma sam ne bi nosil dojenčka v toplice..mah ga dobi prepih, morda glivice
frown-1.gif


načeloma bi pa šel z njemu v kakše bolj ne-frekventne toplice..kakšna Rogaška, ne pa tiste za umit (Čatež) nisem njihov nasprotnik ampak tako je
smile-1.gif


vsak po svoje
smile-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Jah patriot..kaj naj rečem..načeloma sam ne bi nosil dojenčka v toplice..mah ga dobi prepih, morda glivice

Ti ne, jaz tudi ne, ampak moja stara....
10.gif


Čateške pa itaq odpadejo...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.945
1.099
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik patriot pravi:

Kam bi bilo pa najprimerneje it z 10-mesečnim otrokom?



Cena niti ni tako pomembna...


Ravno nazaj iz Moravskih (Livada).

Po moje za otroke naj ...

Super klimatizacija (oz uravnavanje temperature), prilagodljiva kuhnija (pogrevanje prinešene hrane, prilagodljivost pri alergijah), prijazni, skratka brez problema. Priporočam.

Sicer pa: če greš lahko z 10-mesečnim otrokom poleti na morje, greš lahko tudi v toplice, ne? Od toplega (tudi zrak) notranjega bazena (zakaj bi skrbel za glivice, če vsakič, ko stopiš noter, dobiš svežo brisačo za na ležalko, stalno pucajo ipd) do sobe pa je manj kot minuta - po hodniku, v lift, po hodniku ... Itak ma hotel svoj kompleks bazenov, ločen od ostalih hotelov in od samih Term3000, kar pomeni, da tudi ni nobene gužve (pa čeprav je bil hotel poln) ...
 
Nazadnje urejeno: