Topla voda v kuhinji

krdenca

Zelenc'
5. apr 2021
4
0
1
Pozdravljeni.
Ker v kuhinji v našem novem domu nimamo tople vode, razmišljamo o namestitvi 10l podpultnega bojlerja.
Kakšen tip mi priporočate. Tlačnega ali pretočnega. Za oba dva vem kako je s priklopom in o pipi na dva priklopa oziroma na tri priklope.
Vročo vodo bi rabili samo za splakovanje posode, ostalo bo pomil pomivalni. Pač kuhinja ne more biti brez tople vode.
Rabil bi pač vašo mnenje, da se lažje odločim

Hvala
 
Pozdravljeni.
Ker v kuhinji v našem novem domu nimamo tople vode, razmišljamo o namestitvi 10l podpultnega bojlerja.
Kakšen tip mi priporočate. Tlačnega ali pretočnega. Za oba dva vem kako je s priklopom in o pipi na dva priklopa oziroma na tri priklope.
Vročo vodo bi rabili samo za splakovanje posode, ostalo bo pomil pomivalni. Pač kuhinja ne more biti brez tople vode.
Rabil bi pač vašo mnenje, da se lažje odločim

Hvala


nekaj v stilu delimano špine, ki greje vodo......https://www.delimano.si/instant-vodni-grelec-delimano

nekaj takega...topla voda ko jo potrebuješ, edin priklopne moči znajo biti problematične (so kar močne te zverinice)
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.194
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Pozdravljeni.
Ker v kuhinji v našem novem domu nimamo tople vode, razmišljamo o namestitvi 10l podpultnega bojlerja.
Kakšen tip mi priporočate. Tlačnega ali pretočnega. Za oba dva vem kako je s priklopom in o pipi na dva priklopa oziroma na tri priklope.
Vročo vodo bi rabili samo za splakovanje posode, ostalo bo pomil pomivalni. Pač kuhinja ne more biti brez tople vode.
Rabil bi pač vašo mnenje, da se lažje odločim

Hvala

Jaz imam tega. Dela brez problemov. Vodovodar ga je dobil še ceneje pri Tapru (s kartico Tapra, na firmo)...
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.913
816
113
to ni vredno niti da pljuneš gor
bojler al pa nič
Jup, na začetku rabi nekaj sekund, da zagreje vodo, kar niti ni tako hudo.

Dosti hujše pa je, ko vodo zapreš.
Pri grelcu ostane tist ideciliter vode, ki se zagreje skoraj do vrelišča.
In ko naslednjič odpreš vodo, ven najprej pljuskne skoraj krop.
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

Podobne teme