TomTom XXL iz tujine

user82

Zelenc'
1. maj 2012
1
0
1
Glede na to, da je to moj prvi post tukaj, vsem lepe pozdrave.

Kot sem že napisal v naslovu gre za TomTom XXL Canada 310 (4EP0.001.05) , ki ga je dobil sosed od znancev.

Na njem so karte Kanade in ZDA in naprava je v celoti v angleščini (govor in vmesnik).

Se da zadevo spraviti na slovenski jezik (govor in vmesnik)?

LP
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.325
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Inštaliraj Tomtom Home, ki si ga dobil zraven na CD-u (ali pa ga prenesi iz spleta) in preveri za posodobitve oz. dodatne mžnosti prenosa. Če ti ponudi tudi Slo jezik in vodenje, potem si "good to go"
smile-1.gif
 

SergejHR

Zelenc'
3. apr 2012
10
0
1
tud sam sem ga ravno prinesel dol, pa mi nikakor ne uspe "neprimernih" kart spravit gor..menim, da se mi zatakne pri patchanju sistema..
 

SergejHR

Zelenc'
3. apr 2012
10
0
1
ker ne najdem verzije navcore, ampak je naložena mapa 855.4097 ki paše le na 9.xxx, sklepam da bi mapa 855.4055 morala bit prava?
mapo verjetno odklene tist easytools, zamrzne pa program, pri patchanju ttsystem.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.325
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Aha, ne boš prodal ::)

Nimaš kaj sklepat. Tabela je zelo jasna! Dokler ne veš verzije navcora, lahko samo ugibaš. Je pa res, da bo tista (glede na tabelo), kjer je največ zelenih kljukic, najbrž delala. Primer: verjetno ne moreš sfalit z verzijo Evrope 885.4010

Glede odklepa, hint: FastActivate
 

SergejHR

Zelenc'
3. apr 2012
10
0
1
juhej, nisem verjel stari moj, da mi tole uspe, ampak izčrpna navodila so dala rezultate in tomtom je pričel prikazovat evropske ceste
wink-1.gif

hvala lepa za sobotne nasvete.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Koliko pa je zadnja verzija Navcora, ki gre lahko na One Xl ? Karte in naprej bom že.... ravno pri tem je super, ker je vse ali na napravi ali pa na SD ju, se pravi druga SD kartica in deluje, kot druga naprava z drugim Navcorjem.... Torej katera je zadnja recimo nepodprta, ki pa večinoma dela če jo podturiš po sistemu copy paste na SD ?