Tomtom novi zemljevidi 9.45

I

Izbrisan uporabnik #488

Iz pašniških novic je prepisal, to je vsa umetnost.
 

bste

Pripravnik
4. maj 2009
118
3
18
Podpulfrca
No po enmu mescu od objave, je pa tole res na vojo.
smile-1.gif
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
V bistvu ne, omejitve jim še zmeraj ne štimajo pa luknje v oznakah enosmernih cest v Ljubljani najdu 3 v Zagrebu prejšnji teden 4 ali pa 5
Nekaj cest so uspel urisat, naprimer tam okoli Neusidler see v avstriji na novo narejeno obvoznico v eno smer se pelješ po njej v drugo si pa na polju
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Ne je še slabše, kot je bilo, sedajnimaš več varjante, da bi navigiral v katerokoli manjše mesto v Sloveniji, ko vneseš kraj kamor želiš, ga še najde, potem pa te vpraša za ulico, navigacija zmrzne, zablokira, se resetira in to je to.
Ima kdo kakšno idejo kaj bi bilo narobe, navigacija TOMTOM live, na carminatovi osnovi v Traficu, Espacu....
PS ni Renault, problem je v TOMTOM!!!!
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Kaj pa narediš, če te opcije NI, oziroma, mi ponudi samo update my maps, mu rečeš, yes, neared update, amp zgodi se pa NIČ??
Sem po teh navodilih tudi probal pa ??? Celo tako sem se igral, da sem zbrisal mape iz kartice in zbrisal mape iz kartice, vendar edino do kjer me spusti je 9.4

Kakšen nasvet??

Kdo je zastopnik za TPOMOTOM v Sloveniji stric google mi nekako ne da nič uporabnega??
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Ravny, zbrisal in pobrisal vse podatke še enkrat ponovno inštaliral tudi po sistemu tvojega linka pa je zgodba ista, le karte sose posodobile na 950,87.....
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Evo zaenkrat rešeno in deluje. Če bo koga za=baval na original tomtom-u carminat je opcija, pobrisat vse karte, iz računalnika in kartice. Potem izbrisati vse iz navigacije, narest factoryreset in pol upat, da bo delalo. Ponovno naložiti, na frišno karte in pol upati, da še deluje.
Nej grejo malo v uno luknjo kamor sonce nikoli ne posveti. Če kupiš uradno mora delat ne pa, da end user doktorira iz njihovih aparatur