TOM TOM ali Garmin

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
Tudi jaz sem danes kupil tega. Povezal sem ga z računalnikom preko USB kabla, pa mi ga računalnik ne zazna in tudi v Mapsourcu ga ne vidim. A delam kaj narobe ali rabim še kak dodaten program ? Zdaj prenašam karte na SD kartico, pa bom tako sprobal še ostale karte.
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
No, danes sem bil v Lj in kupil tole zadevo TOM TOM ONE XL

Zelo pozitivno sem presenečen....za 279€ se je splačalo, in res je "plug&play....iz trgovine me je pripeljal naravnost domov
( sicer ne pred vrata, pa dost blizu)
Mislim, da je tole best buy...
cheer.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ja res 2x več kot nuvi.

Saj te napravice so simpatične pa vse, ampak kaj ko si zlo omejen.

Najboljša naložba je, kot so predhodniki pisali nekateri ... nakup dlančnika, kjer lahko izbiraš med številnimi navi programi, kjarte če si iznajdljiv pa najdeš dok si reko keks.



Jaz osebno če bi kupoval bi se definitivno ponovno odločil za dlančnik . Melo pa me je pred kratkim, da bi kupil PNA Navigona , ampak so me zadnji čas prepričali kaj mi bo, glede na to da imam PDA. Hja, včasih si oči tudi kaj zaželijo .

Moram biti
priden.gif
, morda pa me kakšen od svetih možev preseneti in mi na kartico seveda na mojo kupi kakšen PDA.



Vsem ki ste si kupili napravice ... naj vam služijo in da bi čimmanjkrat ..... zalutali.



Edit: tiskarski škrat neda miru ..
redface-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
nevem no,če je glih 2x več kot NUVI....279€ je z kartami vred..

Pri Nuviju morš AdriaRoute dokupit...večinoma....in tale TOM ni primerljiv z najcenejšim NUVIJEM...

Sicer je pa tako...nebom "šinfal" tisto kar ne poznam in tudi TOMA šele spoznavam...tako da...

Navigacijo sem pa potreboval isključno samo zaradi navigacije..raznoraznih dodatkov sploh ne potrebujem..



Predvsem pa mislim na nakupe v SLO...( v tujini je itak vse ceneje)...(replika o 2x ceni TOMA)
 
Nazadnje urejeno:

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Tudi sam sem kar nekaj časa sanjal o nakupu Garmina,a k sreči me je prehitel sodelavec z nakupom PDAja.
Sedaj sem srečni lastnik fs.n560 PDAja in eksperimentiranja,z različnimi navigacijskimi programi mi nikoli ne zmanjka.
Seveda brez pomoči znalcev na tem forumu bi bil za marsikaj prikrajšan,zato se vsem sodeljujočim tega foruma še enkrat zahvaljujem.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Danes sem še enega kupil za 129 EUR in to je končna cena
smile-1.gif
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Snecer jeZZZZEEEELLLLOOOO ugodno tole nabavil
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Tako kot sem že rekel....nebom sodil o stvareh ki jih ne poznam, dejstvo je da sem s svojim nakupom zadovoljen ( kar nekaj šteje), in glede na forume in razne teste mislim da nisem usekal mimo..sicer pa bom v prihodnsti stestiral tudi tole čudo od Garmina pa se bom sam prepričal o plusih in minusih med obema napravama....
In kot praviš
priden.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tu se ne sme pisati o takih zadevah
smile-1.gif
Bosta oba kazen dobila, npr. klečanje v kotu.

Vsako karto je treba kupiti to je jasno, če pa dobiš kje popust je pa druga stvar.