tolmačenje desnih pogledov

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Torej če po tvojem ne gre za iste koliko je takih kriminalnih osebkov v Sloveniji? Takih k ljubijo srbsko zastavo.
Daj cifro.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.729
6.332
113
Jah. Zadnjič me je eden tukaj obtožil in pozival k banu češ da lažem da so priprti na povšetovi tudi osumljeni terorizma. Pomoč za v te namene. Jugo spanska naveza. Celo blokiran sem bil par dni zaradi tega.
Pa sm samo obtožnico videl...v medijih tega pač še ni...
Sej gres lahko prebrat kaj si napisal.

Napisal si da je na povsetovi zaprtih vec srbov ki so osumljeni oz obtozeni terorizma. Kar pa ni res. Osumljeni so bili cele vrste zadev (tudi preprodaje drog v enem primeru) primarno pa svercanja in preprodaje orozja.

Ko je bila ena od posiljk prestrezena in sicer v italiji, so vozniku italijani ocitali kaznivo dejanje iz nabora njihove protiteroristicne zakonodaje (zaradi vrste in kolicine orozja). In zato lahko tozilec to uporabi kot utemeljevanje resnosti ocitanega dejanja (preprodaja orozja), nikoli pa za nikogar tozilstvo ne bo uporabilo termina “osumljeni ali obtozeni terorizma”. Ker ga ne more. Sicer pa se sklepa da je bila konkretno ta posiljka (prestrezena v italiji) namenjena ruski mafiji v barceloni.

In ze ko si napisal prvi post (tisti kjer si se zlagal da so na povsetovi osumljenci terorizma) sem “na vodi cutil” da bos te fante na plano potegnil. Je blo pa kar nekaj slovencev zraven tko da ne sam po srbih gnojnice zlivat.

Je pa skoda, ker prej sem celo se kaj verjel kar si napisal, zdej sem pa videl prikaz direktnega zavajanja.

In tudi ce si videl obtoznico, not nisi mogel prebrat “obtozeni terorizma”.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Če to leti name, lahko rečem, da sem imel s Srbi nasploh v vojski najboljše odnose. Si naredil majhno uslugo enemu, in vsak je dobil pipč od njega med rebra, če je bilo potrebno.

Tudi moderni Srbi spoštujejo sicer njihovo izvorno domovino, ampak se postavijo za Slovenijo prej kot vsi ostali prišleki.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Navsezadnje tudi šiskota obtozujejo terorizma. Državni udar. Pa je nula proti tistim iz povšetove.
Beseda terorizem pa je v obtožnici napisana nenormalno velikokrat. Najbrž ne zastonj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
v članku ni imen. ne vem od kej teb, da gre za iste? so šli domov, nabasal heroin v žepe, mal prešvercal, poslal fotko v srbijo in pol na 24 ur prebral, da je model živ in si rekel..fak no..gremo v koper dokončat posel. ker divjata jih ustavijo plavci in ugotovijo, da jih srbija išče, ker oni jih še ne iščejo.
modela pridno sedita in dobita sms, da je treba v sarajevu spedenat azdeve, zvežeta rjuhe, vzameta ven zobni aprata..al pa nitko..prerežeta rešetke, spozdita, modela fentata in zdej se pojavita kje?
milano?
zagreb?
višegrad?
portorož? unga še nista pospravila...
evo..poslušal balkan news in so ubil enga v beogradu, če sem si prav zapomnil. nekega sorodnika od nekoga..baje ponesreči..spet.

torej sta to naša dva. po ensreči ubijeta sorodnike, ali pa kot opozorilo.

case solved. softi go home..khm..holmes
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
evo..poslušal balkan news in so ubil enga v beogradu, če sem si prav zapomnil. nekega sorodnika od nekoga..baje ponesreči..spet.

torej sta to naša dva. po ensreči ubijeta sorodnike, ali pa kot opozorilo.

case solved. softi go home..khm..holmes
A po nesreči je bilo.
Ok.
Dobro.
Primer rešen.
 
a ti šiškota enačiš s kriminalci?

on ne, obtožnica (del) pa pravi takole ...očita kaznivo dejanje ščuvanja k nasilni spremembi ustavne ureditve... Sicer ne vem če je to terorizem, ampak....še bolj čudno je da je blo okrog šiška cel halo, okrog mulcev iz CE ki so pretpali, izsiljevali itd... pa nikome ništa. čudno, čudno

softi a ti nameravaš tud met kako vardo?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
on ne, obtožnica (del) pa pravi takole ...očita kaznivo dejanje ščuvanja k nasilni spremembi ustavne ureditve... Sicer ne vem če je to terorizem, ampak....še bolj čudno je da je blo okrog šiška cel halo, okrog mulcev iz CE ki so pretpali, izsiljevali itd... pa nikome ništa. čudno, čudno

softi a ti nameravaš tud met kako vardo?

minil so časi od vard(ara). :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Če je vadba preveč softi-alter...se takoj pozna na trebuhih...
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.101
113
Sploh ne gre za "eh vi mladi". Gre samo za širino, s katero si se lotil pogovora. In ko mi rečeš, da je bilo nekoč v Jugi zajebano - saj je bilo, toda bistveno, bistveno manj kot npr. na Češkem. Ali Poljskem. Ali ...
Pa Neodvisni smo bili ! :D Kar sedaj nikakor nismo in tudi nikoli ne bomo več.

In ko mi mladenič zavije z očmi, češ kako sem zastarel - sploh nisem. Samo nekaj kilometrov imam napravljenih in zato gledam nekaj ovinkov naprej.
To je namreč popolnoma isto kar sem nekoč očital mojemu očetu. Sedaj pa sam enako počnem ...

Eh, ja. Sej bo, če bo! :p
Kako lahko reces, da smo bili neodvisni, ce smo pa ziveli od zunanjih kreditov predvsem zahodnih
Kako lahko rèces, da smo bili neodvisni, ce je pa bila notranja varnost odvisna od zunanjega neprijatelja
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri
I

Izbrisan uporabnik #9334

Si upaš tale očitek predstaviti tudi ameriškim predsednikom, od Nixona naprej (on je tisti, ki je ukinil zlato pokritje dolarja in omogočil brezmejno zadolževanje t.i največje demokracije na svetu) ?

:fredi::fredi::fredi:

Dej, ne seri.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.101
113
Si upaš tale očitek predstaviti tudi ameriškim predsednikom, od Nixona naprej (on je tisti, ki je ukinil zlato pokritje dolarja in omogočil brezmejno zadolževanje t.i največje demokracije na svetu) ?

:fredi::fredi::fredi:

Dej, ne seri.
Serjes s tem, ko ne odgovoris na komentar in mesas stvari... kdo tukaj govori o ameriki, govora je o neodvisnosti jugoslavije in ce je tvoj odgovor preusmerjanje na ameriko potem oba veva kaj in kako
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri