tolmačenje desnih pogledov

erikson

Guru
25. avg 2007
21.399
5.382
113
svoboda govora.jpg
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Sej gres lahko prebrat kaj si napisal.

Napisal si da je na povsetovi zaprtih vec srbov ki so osumljeni oz obtozeni terorizma. Kar pa ni res. Osumljeni so bili cele vrste zadev (tudi preprodaje drog v enem primeru) primarno pa svercanja in preprodaje orozja.

Ko je bila ena od posiljk prestrezena in sicer v italiji, so vozniku italijani ocitali kaznivo dejanje iz nabora njihove protiteroristicne zakonodaje (zaradi vrste in kolicine orozja). In zato lahko tozilec to uporabi kot utemeljevanje resnosti ocitanega dejanja (preprodaja orozja), nikoli pa za nikogar tozilstvo ne bo uporabilo termina “osumljeni ali obtozeni terorizma”. Ker ga ne more. Sicer pa se sklepa da je bila konkretno ta posiljka (prestrezena v italiji) namenjena ruski mafiji v barceloni.

In ze ko si napisal prvi post (tisti kjer si se zlagal da so na povsetovi osumljenci terorizma) sem “na vodi cutil” da bos te fante na plano potegnil. Je blo pa kar nekaj slovencev zraven tko da ne sam po srbih gnojnice zlivat.

Je pa skoda, ker prej sem celo se kaj verjel kar si napisal, zdej sem pa videl prikaz direktnega zavajanja.

In tudi ce si videl obtoznico, not nisi mogel prebrat “obtozeni terorizma”.
Za teroriste so orožje nabavljali.
https://www.delo.si/novice/crna-kronika/orozje-so-tihotapci-prodajali-tudi-teroristom-146073.html
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Terorist ubije recmo sto ljudi. Vsi njegovi pomagači so pa nedolžni seveda.
Kr neki.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Ta vodja je fanatičen srb. Ceprav ima bosansko državljanstvo.