tolmačenje desnih pogledov

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
In to je največji problem v Sloveniji. Mediji kateri ji dajejo polno podporo. Nedotakljivi mediji. Lahko delajo kar čjo in zato jih še treba prisilno plačevati. Diktatura čista.

a ti kot 8888 pališ na medije? pa kok ste vi stari? glava? razum? povezave? ne mo rečt da delate mnenje na podlagi medijev in se kregate na podlagi medijev..

a tut always kupujeta?
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
499
63
Musliči:
Arabski in afriški muslimani so po veliki večini drek od dreka, ne spadajo v naše okolje, morda jih je največ 10% takih ki so normalni in sposobni živet v našem civiliziranem delu sveta.
Muslimani vzhodno od Indije so zanimivo povečini še uredu, neproblematični, ko se sprehajaš po tistih deželah te nima bit česa strah samo zato ker si nevernik, dejansko so edini, ki niso radikalni in so dokaj normalni

Potem pa še balkanci:
Muslimani v Bosni so po večini v redu.
Hrvati so šrot od šrota, enako Albanci, Grki so lenuhi, romunov in bolgarov sploh ne bom omenjal.
Srbi so dokaj problematični na različne načine in reeees pretirano patriotski kot kaki hrvati, pa tudi pretirano ponosni na svoje korenine ter zgodovino, ko bi se je dejansko morali sramovati. Še najbolj zanimivi so mi glede prisvajanja zaslug na podlagi nacionalnost, npr. znanih osebnosti. Če je neka znana osebnost po očetu srb in materi slovenec, je to za njih avtomatično čisti srb. Če je ta ista oseba po očetu slovenc, po materi pa srb, je to za njih avtomatično čisti srb. Ma kur-c, če je nekdo že samo četrtino srb ali pa ima celo ić v priimku s srbskim prizvokom je ta oseba avtomatično srb, boli njih, srbi so nadrasa, nekaj superiornega in njihov DNK dominira nad DNKjem ostalega sveta, ker oni so itak tako najjaći. Skratka miselnost marsikaterega srba mi je WTF.
Makedonci so kul.

Tisti južnjaki, ki so sprejeli neke evropske vrednote in se potihem tako kot npr. nemci zavedajo svoje umazane zgodovine in se je tudi sramujejo, so kul.


Suma sumarum, vseh balkancev ne moreš vržt v isti koš, muslimane tudi ne. Jih pa zanimivo med seboj ločujejo namišljene črte ki predstavljajo državo, prav tako pa njihova kri in DNK.

Evo, 50 centov od enga desničarja.
 
Nazadnje urejeno:

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Srbi so veliki patrioti in nacionalisti, sploh druga generacija, ki so bili tukaj rojeni. Jaz jim pravim, da so vecji srbi od Karadzordzevica :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.978
5.401
113
aha, ti govoriš o slovenskih srbih? se vprašaš zakaj so taki?
To je podobno kot z Turki v Nemčiji...mislim z drugo&tretjo generacijo...

Jaz bi rekel...kot pri Hitlerju ki je bil 1/4 žida...pa ga je to frustriralo...do genocida...

Enostavno ste zbunjeni... Maš ti kako boljšo razlago?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Oakey
I

Izbrisan uporabnik #9334

aha, ti govoriš o slovenskih srbih? se vprašaš zakaj so taki?

Srb hoče vladati. To mu je prirojeno. Istočasno širi balkansko miselnost vsepovsod kjer se pravkar nahaja.

Žal. Šverc je bil na Balkanu izumljen.

In - ravno srb je tisti, ki povzdiguje svoje zgodovinske poraze v nebo in jih potvarja, kot da bi bile zmage.

Čudna zadeva je tale balkan. Nam (slovencem) ni nikoli šla v kontekst, zato pa imamo situacijo pri nas takšno kot je. :rolleyes:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Oakey

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.978
5.401
113
Za dedka sklepajo da bi lahko bil...pa ga ne najdejo nikjer v zapisih...SS cenzura?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Srb hoče vladati. To mu je prirojeno.
zato je dovolil vladati Mačku, Titu, Kardelju, Drnovšku, Mesiću, Šuvaru... Celo Miloševiću

Istočasno širi balkansko miselnost vsepovsod kjer se pravkar nahaja.
kaj je balkanska miselnost

Žal. Šverc je bil na Balkanu izumljen.
Martin Krpan je bil kaj? in a resno misliš, da šverc ni bil drugje?

In - ravno srb je tisti, ki povzdiguje svoje zgodovinske poraze v nebo in jih potvarja, kot da bi bile zmage.
tko k waterloo? a se ti zavedaš srbske zgodovine? turkov? si pogledal moje linke, prebral? če nisi, a ti dam zussamen?
Čudna zadeva je tale balkan. Nam (slovencem) ni nikoli šla v kontekst, zato pa imamo situacijo pri nas takšno kot je. :rolleyes:
balkan gre slovencem v kontekst, ker so balkanci kljub idejam o ne vem čem. slovenec je in bo balkanec.

sem dal inline
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Musliči:

Srbi so dokaj problematični na različne načine in reeees pretirano patriotski kot kaki hrvati, pa tudi pretirano ponosni na svoje korenine ter zgodovino, ko bi se je dejansko morali sramovati. Še najbolj zanimivi so mi glede prisvajanja zaslug na podlagi nacionalnost, npr. znanih osebnosti. Če je neka znana osebnost po očetu srb in materi slovenec, je to za njih avtomatično čisti srb. Če je ta ista oseba po očetu slovenc, po materi pa srb, je to za njih avtomatično čisti srb. Ma kur-c, če je nekdo že samo četrtino srb ali pa ima celo ić v priimku s srbskim prizvokom je ta oseba avtomatično srb, boli njih, srbi so nadrasa, nekaj superiornega in njihov DNK dominira nad DNKjem ostalega sveta, ker oni so itak tako najjaći. Skratka miselnost marsikaterega srba mi je WTF.

dnk..melanija..tale nova iz ovalne...pa dragići dončići in ostali športniki..pa še vsaj ducat njih vsako leto, ki imajo slovenske korenine, a za slovenijo niso slišal...