Točilni aparat - nakup

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
Sicer doma predelan hladilnik deluje v nulo, ampak za kakšno zabavo/piknik je zadeva pač premalo mobilna. Prvič sem si aparat izposodil, zdaj pa je čas za nakup... Nagledal sem si PYGMY 20

http://www.lindr.cz/products/pygmy-20

ki več kot pokriva moje potrebe. Sicer ga imajo na amazonu, ampak kot ponavadi v SLO ne pošiljajo. Sicer sem si pogledal zadeve tudi na oprema.hr, ampak v današnjem času pričakujem vsaj informacijo o ceni, če ne že direkten nakup. Da ne omenim tega, da tudi na mail ne odgovorijo...

Še kakšen predlog oziroma link do trgovine, ki v SLO dejansko pošilja ?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.835
3.858
113
Tukaj maš že odprto temo če ti kaj pomaga. Kaj veliko se ni spremenilo, te pa opozarjam da preberi temo do konca kjer ima uporabnik probleme z nemško štacuno ki sem jo jst linkal na začetku teme.

Sicer imaš srečo da ne kupuješ v sezoni tako da mogoče dobiš še kšno dobro ponudbo kje.
 

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
Sem kontaktiral uporabnika "header", je aparat dobil. Sicer z malo zamude, ampak jebiga.... Kakorkoli, PYGMY 25 je plačan v trgovini iz tvojega prvega linka. Se javim po prvem ohlajenem kozarcu ;-)

Hvala za info.
 

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
Update : v šestih dneh od plačila je mašina doma. Ampak nimam prave cevi, da bi lahko natočil otvoritveni kozarček :jok:
Naročeno v spletni štacuni, upam da bo do konca tedna tu...
 

Pivopivec1

Pripravnik
23. feb 2014
318
9
18
Bi mi mogoce kdo znal povedat kaj vec o tem aparatu? http://www.sanitaryindustry.com/products/oprema-uredjaji/cooler-berg-nb152-lux.html Vidim, da je iz vseh strani zablindiran in ne vidim kje se bi nalila voda :) Tudi ni vidit, da bi imel kje za nastavljat temperaturo. Pa moznost hlajenja ima z ice bank. To pomeni, da je treba dodat noter led, ali ga aparat sam naredi? V lokal sem rental aparat BERG TBK 152 DRY in pivo ni dovolj hladno. Je pa res, da so sodi kar na toplem 25+ Iz tega razloga bi zamenjal z aparatom na vodno hlajenje in sem si zamislil tega.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.835
3.858
113
Odpreš/odstraniš vrhnji pokrov in naliješ/nasuješ hladivo noter v "bazenček" v katerem so tudi spirale za pivo, kar sem jst videl vodnih imajo vsi tak sistem. Če usuvaš led moraš itak sproti dosuvat in imaš pokrov kar odprt, odvečna voda ti pa odteka preko nastavka. Ko končaš z delom vodo odliješ, ker z vodo ga ne moreš prenašat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pivopivec1