Tobak in cigareti

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Rdeče sem samo predlagal, ker so ok za prehod s čikov na rizle, še posebej, če več lapaš zraven, kot kadiš.

Glede rizel sem jaz najbolj zadovoljen z OCB (v SLO se težko dobijo, razen v headshopih), ponavadi pa kar ziggije, ker mi paše paper filter.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.657
1.582
113
samo fora je da moraš za to res imet mašino za zvijanje iz par postov nazaj, ker drugače pridejo čudne oblike ven, ponavadi joint (podzavest pa to)
grin1.gif

rizle pa ne smejo bit one svetlo modre od rizla, ker tisto pa je debelo ko pisarniški papir. ko sem se jaz s tem ukvarjal mi noben tobak ni niti približno bil podobn okusu navadnega čika, katerga sem bil vajen.
sicer pa če misliš prišparat, rajši nehaj pa bo. ker od tega se ti ne bo poznalo kaj preveč
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Huh dobra tema
cheer.gif

Sam sem kadil Van Nilla. Močan tobak k [censored]. Po 14 dneh že pluval rdeče
d055.gif
. Fino je, ker si sam doziraš tobak, manj pokadiš. če delaš velike čike in če jih nimaš pripravljene, okus,...
Še danes vržem uč v trafike
zmaga.gif
.
 

lapsus

Zelenc'
30. sep 2009
16
0
1
Definitivno je bolji tobak... okus, občutek, način,... Drum tobak al pa Virginija... Pa čim manj papirja za zavijat. Papirčki Rizla so predebeli, smoking pa sem kadil nekaj časa... Zdaj pa sem prešaltal na transparentne aLeda, sam jih je nemogoče dobiti v trafiki. Filtri so pa tisti iz posta prej najbolji...
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
V svojih kadilskih časim sem ogromno prerolal Samsona - rdeč napis. Rizle so bile običajno Rizla+ modre, ker so jih imeli praktično povsod. Filter? Kakšen filter... brezveze.
Sem pa rolal tobak nekaj let in moram se pohvaliti, da sem bil že mojster pri rolanju tobaka in da mi je vzelo samo nekaj sekund, da sem si pripravil cigret.

Zdaj pa... Sem zadnjič kadil pred več kot tremi leti.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Ko je že govora o tobaku. Mene zanima, kater tobak z okusom vanilje bi bil najboljši in da se ga da pri nas dobit ?
 

dTi

Fizikalc
5. avg 2007
326
28
28
Citat:
Uporabnik Baltazar pravi:
Moj glas za Golden Virginia, ker je kvaliteten in okusen tobak. So pa rdeče rizle za moj okus najslabše, ravno zato ker prehitro gorijo. Jest mam modre, ali pa modre Smoking.

Hmm.
smile-1.gif
Nočem biti tečen, ampak a nisi ravno ti zagovornik zdravega življenja in raznoraznih duhovnih zadevščin?
Ker tobaka ti potem ne morem šteti v čast.
smirk-1.gif
 

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
Pozdravljeni.

Kje bi se dalo kupiti strojček za zvijanje cigaret. Sem že iskal po Ljubljani. Obstajala je internetna prodajalna www.cigaretnica.si, ki je imela take strojčke, pa je propadla. V mislih imam stojček, ki služi tako za hrambo tobaka in izdelavo cigaret. Kako izgleda pa v prilimani slikci.

LP
1159036-automatic-cigarette-rolling-machine-box-113-p.jpg
 

Priponke

  • 1159036-automatic-cigarette-rolling-machine-box-113-p.jpg
    1159036-automatic-cigarette-rolling-machine-box-113-p.jpg
    14,3 KB · Ogledi: 1.819

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
5€? Lol.
grin1.gif


Drugače pa ja, Paramount imajo no3 boljši tobak kot West. Preverjeno, sem jih že veliiiiiiko razdrl.
grims-1.gif


Marlboro pa isto, nič posebnega, a skoraj 1€ več. Sem pogruntal, da so čisto pozerski čiki ratali. Če mi že ne pašejo Paramount, kupim Muratti ali LM Blue, ostalo je več ali manj isti šrot.

Sicer pa sem ravno razmišljal, koliko so nas privili v mojih študijskih letih. Povratna karta za vlak za 2€ gor, to je 8€ na mesec več oz. 96€ več letno. Čiki ... na začetku 1.95€, zdaj 2.40€ -> 144€ več letno. Boni ... na začetku je bil 1.70, zdaj je 1.90 za mojo restavracijo, oz. 6€ več mesečno, oz. 72€ več letno. To je dobrih 300€ letno več samo za 3 stvari!!! Ob enakih prihodkih (še recesija je bila vmes).
bonk.gif
Dobro, da ne rabim računati še bencina, hrane, položnic, ker bi me samo še bolj bolela glava.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Ce smo tocni je s Kitajske... Placilo je pa preko Paypala (torej ja, samo s kreditno). In Dealextreme je vec kot zanesljiv - po moje je pol foruma ze kaj od tam narocalo.
 

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
Naročil, plačal, čakam pošiljko.

Kako je pa z DDV-jem. Predvsem tukaj mislim kako pri nakupu drugih dražjih artiklov.

LP
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
se da kje kupit masinco za zvijanje tobaka in cigaretnico? tko, v zivo, da jo prej vidim. internet me ne zanima.