To je vse kr neki....

milojko

Zelenc'
16. okt 2007
27
0
1
V najslabšem primeru boš kasiru dvojne batine.
10.gif


Da ne bo pol ''nism vedu''.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Jaz ti jih privoscim, ampak bom potrdil prejsne poste nekaterih. Ocitno si fajn fante za pogovarjat se. To majo punce strasno rade. Tudi sam bil v tem, malo prekoracil, ampak k sreci prijateljstvo ni slo k vragu. Ce ga namocis pa kaj naj recem...
aplauz.gif
 

Theya

Pripravnik
13. okt 2007
136
0
16
Če mene prašaš, se ti gre samo za sex . In to s tisto, ki bo prej voljna. Če bi ti do katere res blo, se ne bi spraševal ali ena, ali druga. Kar se pa tiče tega, kolk mata oni2 pošlihtan v glav je pa tko.. Če mata res pošlihtan, pol ne bo bena hotla met s tabo nič. Če pa nimata... pol pa akcija
evil.gif


Ženske s(m)o tako ali tako dokaj nepredvidljiva bitja, tako, da ti 100% izida nihče od nas ne more napovedta, lahko samo ugibamo na podlagi danih podatkov.
 

Theya

Pripravnik
13. okt 2007
136
0
16
Ne? Sama zase menim, da sem dokaj predvidljiva. Se pa najdejo reakcije in dejanja, ki niso. Tako kot pri vsakem...

Dost OT.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.115
113
39
MB
mogoče maš prav da so predvidljive po tej plati da že pričakujemo da bojo naredle nekaj v nasprotju z logičnim
smile-1.gif


drugače pa če pogledamo v žensko glavo in njene misli

sem debela?
me ljubi
zakaj me ne ljubi
me vara?
ziher me vara?
kaj me z kolegico x al kolegico y
moje kolegice so bicez, pa glih zadnjič smo tak fajn četkale ob kavici, ampak sta vseeno bicez ker me moj vara z obema!
debela sem!
včeraj sem mela 0,0045 KG manj
žile si bom porezala ker sem debela svinja
upam da nebom umrla stara in sama
zakaj mi še danes ni reko da sem debela?
najverjetneje se mu j.ebe za mene ker me itak vara prasec
me bo jutri še mel rad?
me bo pojutrišnjem še mel rad?
tudi če bom mela 0,080 kg več ko včeraj?!
joj mozolj!
DEBELA SEM!

zdaj pa to damo na potenco z dejansko izrečenimi besedami, pa na potenco z njihovimi dejanji .. kr zapletena enačba
smile-1.gif


@vse punce: osebe v tej zgodbi so izmišljene kakršnakoli podobnost z realnimi osebami je zgolj slučaj!
evil.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.115
113
39
MB
pa sem reko da so izmišljene osebe, pa sem vseeno fasal enko od nekoga, no kera se je najdla tu not ?
evil.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
zato pa se vam reče "p.i.æ.k.e"...neuravnovešene bi bil precej boljši izraz....
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
še glede tistga da govorijo eno delajo pa drugo. to ni nepredvidljivost, to je samo znak neuravnovešene osebe. ker biti nepredvidljiv je to, da nimaš rutine, ne pa da delaš neki x kokr govoriš
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Veš kako je s tem andrej...ti okol govoriš kok sta hude bejbe, one pa kok majo res najboljšega prijatelja pod soncem, ki mu vedno lahko vse povedo...lajf je jeba, nimaš kej
smile-1.gif
 

levinja

Fizikalc
10. okt 2007
2.134
0
36
48
Obala
Citat:
Uporabnik tomi pravi:

pa sem reko da so izmišljene osebe, pa sem vseeno fasal enko od nekoga, no kera se je najdla tu not ?
evil.gif






kera pa se nebi najdla tle not?????!!!



hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mish

Pripravnik
18. avg 2007
181
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Veš kako je s tem andrej...ti okol govoriš kok sta hude bejbe, one pa kok majo res najboljšega prijatelja pod soncem, ki mu vedno lahko vse povedo...lajf je jeba, nimaš kej
smile-1.gif

Točno tko.
Tista ki ti zaupa vse v tebi skoraj sigurno ne vidi potencialnega partnerja, temveč dobrega prijatelja.
Sej če tko pogledaš, tudi ti tvoji eventuelni 'žrtvi' verjetno ne poveš vsega, vedno pustiš malenkost v zraku al pa kej, sicer lahko prekmalu rataš nezanimiv.
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Tace stran in si svojo najd...
smirk-1.gif


Upam pa, če ti bo kdaj uspelo imet žensko, da jo zalotiš v svoji postelji z dvema nigroma, od katerih bo imel en svoj kabel globoko v njenem grlu, drugi pa s pirhi vred v njeni riti, pa se potem oglasi tukaj in povej, kako se ti je zdelo.
grims-1.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik Theya pravi:
Ženske s(m)o tako ali tako dokaj nepredvidljiva bitja, tako, da ti 100% izida nihče od nas ne more napovedta, lahko samo ugibamo na podlagi danih podatkov.

čestitam, končno ena ki javno prizna
aplauz.gif