To je vse kr neki....

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Zadnje čase ugotavljam, da se najbolje razumem samo z vezanimi ženskami primer: (poznam 2 u iber hude, obe mata počiščen v glavi v nulo, fax, šiht.....ampak sta obe v vezah že po 5 let, obe stari 24). Zdej je pa problem, z obema se tko razumem, da že prerašča vse mej prijatelskih odnosov, vse vem o njiju, vse probleme, kaj jih pr tipih mori, kaj bi rade, česa si želijo.......mah vse...(se ne poznajo, dodam kot intermezzo). Men so obedve bomba, sam zaenkrat še držim distanco, sam se že skor nagibam k eni..... uglavnem ni realno pričakvat, kake splošno ugodne rezultate za mene, čeprav se mi zdi, da ne bi blo potrebno kakega pretiranega napora za izid 1:0 zame....



Kaj zdej, al nej grem na zmago al si zapnem električnega pastirja na jajca in vsakič ko bom pomislil kaj vulgarnega, (pomislil na prekleto dobro rit od obeh) pritisnem knof in.........
 
Nazadnje urejeno:

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Ko bo tvoja, ne bo več tako huda. Sindrom vezanosti - kar je nedosegljivo, je bolj rajcig.
Prešaltaj na samske.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
samske so z razlogom samske
evil.gif
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Lahko, da te imata samo za preganjanje dolgcasa ali pa dvigovanje ega...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.903
3.024
113
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Zadnje čase ugotavljam, da se najbolje razumem samo z vezanimi ženskami primer: (poznam 2 u iber hude, obe mata počiščen v glavi v nulo, fax, šiht.....ampak sta obe v vezah že po 5 let, obe stari 24). Zdej je pa problem, z obema se tko razumem, da že prerašča vse mej prijatelskih odnosov, vse vem o njiju, vse probleme, kaj jih pr tipih mori, kaj bi rade, česa si želijo.......mah vse...(se ne poznajo, dodam kot intermezzo). Men so obedve bomba, sam zaenkrat še držim distanco, sam se že skor nagibam k eni..... uglavnem ni realno pričakvat, kake splošno ugodne rezultate za mene, čeprav se mi zdi, da ne bi blo potrebno kakega pretiranega napora za izid 1:0 zame....

Kaj zdej, al nej grem na zmago al si zapnem kačjega pastirja na jajca in vsakič ko bom pomislil kaj vulgarnega, (pomislil na prekleto dobro rit od obeh) pritisnem knof in.........

jaz bi tudi rad take poznal pa nimam te sreče
frown-1.gif


glavo u nulo...sam v drugo smer ko tvoje
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
V nulo my ass, ženska je "v nulo" ko probleme razreši s svojim partnerjem, ne pa v gostilni z nekom ki nima nič s tem. Dopade se ji da poslušaš
smile-1.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Zadnje čase ugotavljam, da se najbolje razumem samo z vezanimi ženskami primer: (poznam 2 u iber hude, obe mata počiščen v glavi v nulo, fax, šiht. ...

Hahaha!
smile-1.gif
).

Me pa preseneča to, da tako mlade (v tvojem primeru)?!?
confused-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
najbolj debelo bos pogledal, ko ti bodo v faco rekle, da do tebe nic ne cutijo, da se jim v bistvu fizično gnusis
wink-1.gif
a si vseeno tolk, ker poslusal pa bi vse naredo zanju.

v glavnem, lepo kratko boste potegnili gospodič andrej
wink-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Jaz tudi mislim, da si odpisan, kot sex objekt.

Ne vlagaj preveč truda..., ko pusti tipa si bo pa drugega našla, tebe pa začasno dala na "hold", dokler ne bo spet pomanjkanja pozornosti in želje po filanju ega.


Če pa se motim, pa tolko bolje zate.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
V to močno dvomim, če veš kaj mislim, gospod. D.
grims-1.gif

ne ne vem kaj mislis...v bistvu ti marsikaj mislis, a resnica bo bolj na moji strani, zal kruto, ne lepo in to je to. nikar solzic..

ce bi obe picki rajcal, bi te ze nategnile, bod brez skrbi.
 

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Če ti obe razlagata o svojih težavah s fanti, boš najbrž kakšni lahko kmalu ponudil svojo ramo. Ampak ponavadi se take zadeve res zelo hitro končajo, ker dokler sta si dva nedosegljiva, se fajn iskre krešejo, potem se pa to razblini kot milni mehurček. Ker iz dolge veze kr takoj skočt v objem prijatelju...
crazy1.gif


Najbolj, da se zaneseš na svoj instinkt. Drugač pa, jah, ziher boš tud kej dobrga na koncu lahko potegnu iz vsega tega
smile-1.gif
 

alter

Pripravnik
23. jul 2007
64
0
6
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
...vse vem o njiju, vse probleme, kaj jih pr tipih mori, kaj bi rade, česa si želijo.......mah vse...

se mi zdi, da si jima dobra prijateljica
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Sem bil v podobni situaciji in sem sčasoma popolnoma izgubil glavo. Jaz bi, ona ne bi. Na koncu sem moral prekinit stike, ker sem pogruntal, da ne morem preko dejstva, da sem zgolj prijatelj in nič več. Pa verjemi, da sem se trudil okoli nje bolj kot za katerokoli drugo po moje tudi bolj, kot se je katerikoli drug moški zanjo. Pa so se tudi kresale iskre in kolikor se meni zdi, sva kdaj pa kdaj tudi preskočila tisti "prag prijateljstva" ampak enostavno je nisem mogel imet samo zase, bilo je kot da bi z glavo rinil čez zid (ko si "začaran" tega sploh ne vidiš in samega sebe zavajaš). Skratka, svetujem ti, da se malo distanciraš od vsega skupaj, da te ne bo preveč potolklo. Ali pa igraj na "vse ali nič" in se po hitrem postopku prepričaj o dejstvih oz. razčisti zadeve pa če rata, rata, če ne pa čao bella in potegni črto, vsaj za en čas (da pri sebi pošlihtaš in ne boš več toliko "labilen" - še najbolje, da si najdeš kako drugo, samsko deklico).
 
Nazadnje urejeno:

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Jest itak že vem kaj bom, sam tkole me vaši odgovori mal zanimajo, sej vemo, da več glav več ve...
grims-1.gif