Tisti, ki znate risati

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Rabim eno kjut sliko (brez barv) mojega avatarja....z napisom vred....ker bom dala to printat na majico.
Torej, če mi en nariše enga originalnega zekota, bom zelo vesela
cheer.gif


BM1132~All-About-Me-Posters.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
pa tatoo si dej tud tak narest,

je enkrat neki podobnega ze Malkom tuki fehtu, naj ti un zrihta

uni zajci, ki jih ma Malkom v podpisu se mi bol dopadejo
 
Nazadnje urejeno:

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
evo
zajcek-copy.jpg


če ti bo ok, reci, pa bom dal še psd 300dpi 11x15cm, ker te slikce ne moreš printat, je premajhna. Ampak jutri, zdaj grem spat.
Disclaimer: za na majce printat še nisem delal, če kdo ve v kakšni obliki je najbolje naj se oglasi.
smile-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Ubistvu jo rabiš samo še straceat v vektor, kar pa ti bodo naredili tam, kjer boš dala delat majco (zato da se izreže črna folija in se samo črte "zalika" gor namesto cele slike). Vsaj ponavad nardijo.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Hvala
grin1.gif
če lohka karkol večje nardiš, se priporočam...slikca na mail.

Narejen bo pa tko kot Odisej dela
cheer.gif

se pravi ne bo slika namalana na majico, ampak prov tisk na majico.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik DrM007 pravi:
Disclaimer: za na majce printat še nisem delal, če kdo ve v kakšni obliki je najbolje naj se oglasi.
smile-1.gif

Če se ne motim, je pri sitotisku tako, da je važno, da imaš v vektorskem formatu, ker tam u bistvu tiskajo črte.
Meni je pa praktično vseeno, samo da je v zadostni ločljivosti (recimo 300dpi) - ker pač inkjet tiskalniku je vseeno, ali tiska jpg ali vektorsko sliko
grin1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
ja sam da je črna pač 100%... sicer je pa tole najlažje se vektorsko narest, ker je dost kvalitetna slikca!
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Za na majco ne najboljš, da se nekdo za 5 minut poigra z Corelom.

Za tisk na majco nardi tkole, da rezat folijo in je to to. 5 minut dela za vse skupej.

neimenovana.png
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Zanimivo, zakaj pa mora biti oblika le obrobljena? Torej zakaj polne črte niso v redu? Zekota sem trejsal v AI in ga lahko dam, vendar če je treba met obrobljeno bom naredil tako...
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik DrM007 pravi:
Zanimivo, zakaj pa mora biti oblika le obrobljena? Torej zakaj polne črte niso v redu? Zekota sem trejsal v AI in ga lahko dam, vendar če je treba met obrobljeno bom naredil tako...

Sam sem opisal postopek za rezanje folije. Pri tem postopku označiš samo zunanje črte kjer bo rezalnik rezal. Se pravi, da tukaj ni dobro, da se črte sekajo, ker potem je nalepka slabša. Moraš pa pazit, da v CORLNU označiš pravo barvo. Ponavadi je to cut orange, ki jo seveda imaš če imaš rezalnik. Drugače mislim da je ni.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
to se sprinta na prosojno folijo na laserskem printerju! če ni prevelika..., če pa je, je pa en kup firm k delajo filme velikih formatov!

drugač pa, te ne razumem, zakaj bi dajal cut orange? a ti direktno iz corela režeš?