Tiskalnik in skener

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.186
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Bom klofnu sem svoje muke. Gre za Brother DCPJ105. Nikakor spravit v skeniranju 2 strani v en pdf dokument. Gre sicer prek drkanja na samem skenerju. Muke po... na enovrsticnem zaslonu.Prek prilozenega programa CC4 ne najdem solucije. Sicer naj bi bila opcija multipage pdf v file type nastavitvah. Ne stekam. Za pojasnila hvala.
Ce obstaja res samo resitev preko vrticnega ekrana gre brother v kratkem na borzo oz bolho.
Na predpotomskem canonu mp540 zadeva bp laufala.
Hvala za podane resitve.

Jaz uporabljam ta program, pa dela BP...:
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.146
291
83
Hvala obema za web resitve. Z njimi zgubim takisto cajta kot tapkanje po gumbih Brotherja. Ampak to ni to.
Po toliko reklamah v rubrikah za omenjeno firmo sem pricakoval, da bo kaksen profi prodajalec (reklam mojstr ) -omenjene znamke podal resitev na forumu. Nisem nestrpen zato dam teden dni casa ce se kdo napise resitev iz original software/a. Drugace palec dol za Brother v programu tiskalni scaner naprave.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.146
291
83
Po web brskanju in pojmovnikih v angleskem jeziku nasel resitev. Bile sicer opisano za laser multi masino. Vseeno deljuje na tinta varianti.
Potrebne so nastavitve pod custom scan settings mode v CC4 opciji, in sicer kljukica na continuous scanning. Morda pride komu prav ta informacija.