Tihi teden

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Seveda, kdo pa ne mara poslušat kaj zanimivega, duhovitega in privlačnega?!
grin1.gif


evil.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
a to je vse kar zmorš? glede na to kok se šopirš bi si človk mislu da maš kej več domišlije
rolleyes-1.gif
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Slika ima, tona nema
hysterical-1.gif


Pa še vedno, zakaj biti toliko časa tiho in hoditi eden mimo drugega kot da sta dva tujca?



Po moje je pri marsikaterem paru vzrok tudi v tem, da imajo že vsega dosti in potem se jim tudi kregat ne da. Tako nekako kot takrat, ko mu skušaš razložiti, da se pokrov od školjke spušča dol in kocine od britja pospravijo iz umivalnika. Sčasoma se ti več ne da opozarjat, ko vidiš, da nič ne pomaga.
Enkrat mi je nekdo rekel, da dokler se par krega je še vse ok, ko se neha je pa kriza. Po moje je imel prav, pa tudi na tem področju je bil odlično podkovan (žnx ločen).

če te tolk moti sama pospravi
evil.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
a to je vse kar zmorš? glede na to kok se šopirš bi si človk mislu da maš kej več domišlije
rolleyes-1.gif

Kje se pa jaz šopirim?
confused-1.gif


V tvojem pisanju opažam precej sovražnosti do žensk. Zdaj pa ali si zelo zoprn gay ali pa imaš blazno negativne izkušnje z ženskami. V bistvu me pa boli k**** za tebe in tvoje probleme. Podal sem le kratko opazko. Lahko me mirno ignoriraš, ker itak nimam pojma o proteinih in steroidih in se nimava o čem pogovarjat.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
a to je vse kar zmorš? glede na to kok se šopirš bi si človk mislu da maš kej več domišlije
rolleyes-1.gif

Kje se pa jaz šopirim?
confused-1.gif


V tvojem pisanju opažam precej sovražnosti do žensk. Zdaj pa ali si zelo zoprn gay ali pa imaš blazno negativne izkušnje z ženskami. V bistvu me pa boli k**** za tebe in tvoje probleme. Podal sem le kratko opazko. Lahko me mirno ignoriraš, ker itak nimam pojma o proteinih in steroidih in se nimava o čem pogovarjat.

al pa nekateri ne dojemate zajebancije, ker ste tok zategneni. o steroidih pa res nimava kej govort, ker mam vrjetno še manj pojma o njih kot ti.

P.S. ni čudno da vas ženske tko vrtijo okol prsta, če dajete sexu tako "moč". sj ne rečem, sex je neki lepga, če znaš poskrbet da se mata dobr med njim ( npr sproščenost obeh, da si uzameta cajt, po možnosti celo noč...), ampak sem vseeno raje brez oz si najdem eno ok žensko, kot pa da bi me ena kura vrtela pa izkoriščala v zameno za sex
rolleyes-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
glede na to, za kakšnega mojstra se maš, boš pa ja vedu. pa tut veš kako je blo to mišleno
rolleyes-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Hotel sem slišat tvojo razlago tega pojava. Kak primer ipd... Potem bi ti pa odpisal dejansko poanto vsega, kar sem mislil...

Samo očitno ne bo nič.
tongue-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
veliko žensk izkorišča posedovanje ene luknje več za to, da jim tipi vedno bolj popuščajo, v vsem ugodijo, jih nosijo po rokah... na koncu pa taki ostanejo sami, ker se jih te ženske znebijo. sej par primerov je blo že na suxu.

my way or highway
wink-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
veliko žensk izkorišča posedovanje ene luknje več za to, da jim tipi vedno bolj popuščajo, v vsem ugodijo, jih nosijo po rokah... na koncu pa taki ostanejo sami, ker se jih te ženske znebijo. sej par primerov je blo že na suxu.

my way or highway
wink-1.gif

Spet nova razlaga. Meni so ženske vedno očitale, da jih imam samo zaradi seksa.
evil.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.