Tihi teden

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Nikoli mi ni bilo jasno, kako se lahko ne pogovarjaš z možem/ženo oz. partnerjem s katerim živiš skupaj in imaš otroke, po cel teden, nekateri celo dlje???
uf-1.gif

Kaj je s temi tihimi tedni? Ali se potem težave same rešijo ali taki ljudje mogoče nimajo pravih komunikacijskih sposobnosti ali pa je vse skupaj kriva vzgoja?

Jaz osebno lahko vlečem surlo par ur, pol me pa mine, se mi ne da več, mi je že smešno ali pa se ohladim, ampak vedno po nekaj urah.

In koliko časa pri vas traja tihi.....dan....teden...mesec....že več let?
evil.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.408
113
v lokalni ostariji
jah ves kak je to...

slika je tona ni:) pr enih dlje pr drugih manj...

se trudim cimprej... ceprav vcasih je pri meni tudi par "tihih dni" mi je pa tezko takrat...
 

brezkomentarja

Pripravnik
19. jul 2007
92
0
16
mislim, da so moški bolj take sorte da prakticirajo tihe tedne - men tud ni čist tle jasen zakaj.
Boljše si povedat (pa makar bolj glasno), kaj ni v redu in potlej probat zadevo rešit.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Slika ima, tona nema
hysterical-1.gif


Pa še vedno, zakaj biti toliko časa tiho in hoditi eden mimo drugega kot da sta dva tujca?

Tukaj so izključeni pari, ki ne živijo skupaj!
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Slika ima, tona nema
hysterical-1.gif


Pa še vedno, zakaj biti toliko časa tiho in hoditi eden mimo drugega kot da sta dva tujca?

Po moje je pri marsikaterem paru vzrok tudi v tem, da imajo že vsega dosti in potem se jim tudi kregat ne da. Tako nekako kot takrat, ko mu skušaš razložiti, da se pokrov od školjke spušča dol in kocine od britja pospravijo iz umivalnika. Sčasoma se ti več ne da opozarjat, ko vidiš, da nič ne pomaga.
Enkrat mi je nekdo rekel, da dokler se par krega je še vse ok, ko se neha je pa kriza. Po moje je imel prav, pa tudi na tem področju je bil odlično podkovan (žnx ločen).
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.408
113
v lokalni ostariji
pomoje zato ker se morata oba malo pomiriti umiriti... oz se v dolocenem trenutku nista sposobna pogovorit...

potem je pa tukaj se malo prevec samozavesti na obeh straneh (ne bom jst prvi odnehu nej kr on /ona... ker tisi ki prvi preneha je "slabsi"...) potem se pa to drzi dooolgo dooolgo...

je pa se nekaj res... nobena juha se ne poje tak vroca kukr se skuha... in vcasih je bolj malo pocakat da se ohladi potem jo pa zacet jest...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Tast pozna dva, ki se nista pogovarjala po cele tedne.

Ampak sexala pa sta.
hysterical-1.gif


Brez besed-tako in drugače.
grin1.gif
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Tast pozna dva, ki se nista pogovarjala po cele tedne.

Ampak sexala pa sta.
hysterical-1.gif


Brez besed-tako in drugače.
grin1.gif

Gluhonemi ne stejejo
evil.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Jst 5 min ne morem surle vlečt
smile-1.gif
Se mi zdi, da mi včasih ne bi škodilo malo več trme in vztrajnosti pri doseganju določene zadeve..moj je malo bolj ihtav, ampak ker sm jst taka ponavadi nisva dolgo tiho.

Ampak pri določenih parih vidiš, da je bolje, da se en teden ne pogovarjajo, ker sam da en usta odpre je tako dretje in zmerjanje, da ne moreš verjet, da se jima sploh še da bit skupaj...žalost.
13.gif
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Ja tako je, no vsaj pri moji bivši vezi je bilo tako.
Dokler se prepirata pomeni, da si še imata kaj za povedati, ko pa vidiš, da je vsaka beseda padla na neplodna tla
si pa raje tiho,četudi se tihi teden zavleče v celi mesec ali več.
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
KSZ
Z bivšo sva se skregala tu in tam vedno samo do večera, potem pa ne več.
grin1.gif
 

WolfSLO

Pripravnik
20. avg 2007
183
0
16
Komot zdržim, samo punca ne more
evil.gif
Počakam, malo premislim in se kasneje pogovorim, ko nekako realno premislim. Ona pa se mora TAKOJ zmenit!
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Moj pradedek je po gostijah špilal, ko je prišel domov je šel itak spat in če so ga zbudili vmes slučajno se po 3 tedne do cel mesec ni menil z nobenim, dobesedno niti besede nobenemu
bonk.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ne odobravam teh tihih čas. intervalov.



Problem je treba rešit takoj. Če se ne reši, se s tem tihim tednom samo da v "lager" kjer čaka na novo

porcijo prekrškov, in spet je ogen v bajti. Jaz najine težave rešujem z pogovorom. zadeva se analizira, naredi

se rešitveni plan, in se reši, vsaj poskuša rešit, in tudi če se ne reši, je tisto sodelovanje pri reševanju nek

"aspirin" za ta "glavobol".
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Tako nekako kot takrat, ko mu skušaš razložiti, da se pokrov od školjke spušča dol
ej, ej, ej!
mi ga ne rabimo imeti spuščenega dol! Zakaj ga pa ti ne dvigaš ko opraviš svojo potrebo, saj veš da naslednji bo partner ki ga pa rabi gor dat? Ali bi mogoče bilo boljš da bi kr dol ga pustu?
evil.gif

hec, hec!

on topic:
Nekateri ljudje se derejo, drugi pa so tiho...Res je, da nekje velja pravilo, da, ko se enkrat prepiri v bajti končajo in nastopijo tihi tedni, da takrat je res že kriza...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.