težave..

scania

Pripravnik
27. jan 2008
350
5
18
ACTROS 1851
uspelo mi je naloziti...karte na garmina 350...ko em v map sourceu karte odklenil...in brez problema naložil garmina...nato sem garmina užgal pa mi je napisal da ne more odklenit kart..
prej sem imel naloženo karto AR 1.60... hotel sem posodobiti na 2.0.zdej še te karte ni več...!ostala je še le karta city navigator NT v9

je že kdo mel take težave?
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ne sadi bučk.
evil.gif



Legalne ali nelegalne. Karte so karte. In danes na trgu obstaja, za tistega ki hoče, zmore in želi najti cel kup rešitev kako "nelegalne" spremeniti v legalne.

Verjetno je povozil stare karte z novo, narejeno in nič drugega.
 

scania

Pripravnik
27. jan 2008
350
5
18
ACTROS 1851
ne vem če sem napisal napačno kodo..ker mi je napisalo da so karte lepo naložene v garmina..vse je potekalo lepo ter gladko...pol pa ga zalaufam pa je napi:NE MORE ODKLENITI KART!!!
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
... in vpisal napačno 25-mestno kodo v Mapsourcu...
..... ki NI narejena predvidevam z številko ID tvoje naprave ...

Če si karte odklenil z serijsko številko tvoje ID naprave, ter vseskupaj poslal iz Mapsourc-a v napravo, potem načeloma naj nebi bilo težav. Zgleda, da si nek postopek prešvical.
 
Nazadnje urejeno:

scania

Pripravnik
27. jan 2008
350
5
18
ACTROS 1851
evo sem svoje težave rešil....zdej mi vse laufa kot mora!!! je čisto enostavno...zdej pa gremo na furo...gremo iz poljske..proti italiji...!!SREČNO DEČKI
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Verjetno si naredil tako kot sem pisal jaz in tudi uporabnik leni .
Karte si odklenil v Mapsourcu z IDjem, ki ni od tvoje naprave.
Ko napravo vklopiš se pa ID v kartah ne ujemajo z IDjem tvoje naprave in logično je, da ti jih ne prikaže oz. napiše, da niso odklenjene.

P.S.
Predvidevam, da je tudi uporabnik scania rešil zadevo takole.
 

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
V mapsourcu moraš odklenit karto na id od svojega garmina in kartica mora biti v garminu( nikakor ne nalagat karto preko čitalca pa potem vstavljat v garmin).Če tako narediš mora delat.
 
19. jul 2007
2.765
1.495
113
Citat:
V mapsourcu moraš odklenit karto na id od svojega garmina in kartica mora biti v garminu( nikakor ne nalagat karto preko čitalca pa potem vstavljat v garmin).Če tako narediš mora delat.

Samo za info:
Nalagal karto iz mapsourca preko čitalca na kartico, kartico vstavil v Garmina, in mi je delalo.
CN EU 2008
Nüvi 350
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Citat:
Uporabnik dragan pravi:
btw kako se menja id?

če je govora o Unit ID , potem kupi novo napravo in imel boš drug id
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno: