težave z s8

joshyslo

Pripravnik
30. jun 2008
250
4
18
imam galaxy s8 in težavo z omrežjem
operater a1
na moji relaciji doma mi gsm ne sprejema klicev niti negre klicat ven. Ko me kdo pokliče sem vedno nedosegljiv in dobim sms da sem nedosegljiv.
ineternet deluje vredu lahko pošiljam smsje vse samo klicat in sprejemat klicev negre.če imam naštimano na 4g je signal poln. če pa preklopim na 3g/2g ali samo na 2g mi javlja na ni registrirano v omrežje. probal sem se 3 druge kartice in vse z enako težavo. če se odpravim drugam na drugo območje telefon deluje vredu(preklopi se na drugo bazno od A1). lahko imam potem nastimano na bilokatero deluje vredu na 4g 3g 2g vse deluje.
Telefon sem imel na servisu in vse vredu. včeraj sem že nesel na a1 in so dali se svojo kartico noter in tam telefon deluje vredu.
Kakšna težava bi bila tole.ali je možno da bi bil blokiran dostop na bazno na mojem območju da nere.
 

joshyslo

Pripravnik
30. jun 2008
250
4
18
če grem vstrn od hiše se najverjetneje preklopi na drugo bazno in tam gre. Do zdaj je delalo vse vredu samo naenkrat negre. Drugi telefoni nam delajo vredu v hiši in okolici samo z s8 težava. Na a1 pomoč klical in je vse v redu. Samo ne zastopim da je
 

joshyslo

Pripravnik
30. jun 2008
250
4
18
Ja druge 3 sim kartice od a1 isto negreno v telefonu na tej lokaciji. V drugih telefonih mi gre vse v redu galaxy s7 huawei p9 lite p10 lite vse gre. Samo na galaxy s8 negre . A je mozno da je blokirano na gsm imei na tej bazni.
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Ne, samsung je pač šparal na anteni pri S8. Preko 4G itak ne moreš klicat, tlefon se hoče povezat na 3G in enostavno ni signala. Mene je podoben telefon isto zajebaval, sem tečnaril servisu in so dali nov telefon, kjer tega problema ni. Ampak njim to dokazat je čudež.

Ampak nič hudega, pride v tem momentu S9, mogoče bo kaj bolje.
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Potem pa na servis, pripiši, da se telefon ne povezuje na 3G omrežje in posledično ne moreš klicati. 2x še bodo rekli, da je vse ok, tretjič bodo nov telefon zapakirali v tvoje staro ohišje.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
A je mozno da doticna bazna postaja oddaja signal na frekvenci ki ga telefon ne podpira.
S kaksnim app ugotovi na katero bazni postaji si nedosegljiv. Mislim da sem se jaz igral z appp od sveta idej?!
 

joshyslo

Pripravnik
30. jun 2008
250
4
18
Samo čudno do zdaj je delovalo normalno zdaj pa naenkrat negre. To je najverjetneje težava z mobitelom.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Prodaj in kupi drugega... ce je tezava samo in zgolj na tvoji lokaciji ne bos s tem nikogar oskodoval....
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.542
36
48
44
Jaz sumim, da ima A1 zadnji teden neke težave na omrežju. TUdi meni se S8 na 4G sicer poveže, ampak podatkov potem ni...megla. Do sedaj je delalo b.p. Je pa hec, da z drugo sim kartico je isto, z mojo kartico na ženinem A3 je tudi isto, ženin A3 z njeno kartico pa tudi ne funkcionira na 4g. Tako sem nekako zaključil, da je težava nekje drugje kot v samem telefonu. Sem jim že pisal in čakam na razsvetlitev :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mare2

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.501
287
83
Sam prov nobenih težav ne opažam na omrežju..4G dela ko šus in vse ostalo.. Telefon pa je A5 2017 ;)