Težave z paketom TRIO...

brankopolajzer

Zelenc'
7. sep 2009
1
0
1
lep pozdrav!
sem branko polajžer in me zanima naslednje...
imam težave z paketom trio:
prvo naj povem da sem v teh dveh tednih že večkrat klical po telefonu in zmeraj so rekli da bo napaka javljena naprej
minilo je že14 dni in še vedno nič
kot prvo je internet začel delovati počasi tako da sem med odpiranjem strani čakal tudi do 5+ min
potem je telefon nekaj ur delal in spet ne... ni se dalo ne klicat ali ne prejemat klicov nwm zakaj ne v bistvo ni delovalo
kot za konec pa še seveda televizija:
zmeraj kdaj sem jo prižgal nisem mogel gledati še pol ure
saj je pisalo zmeraj: prišlo je do tehnične napake.... saj to sporočilo verjetno vsi dobro poznajo saj jo po večini velikokrat gledajo...
klical sem že večkrat vendar vsak tehnik mi je rekel da bo napako javil naprej....
in tega sem že počasi sit
internet še po 14 dnevah zmeraj dela z ekskluzivnimi hitrostmi tako da lahko spijem kavo med odpiranjem strani
da ne govorim o hitrosti prejemanja datotek prejema mi lahko le z 30 kb/s (preverjeno z večimi torrenti)
mislim nwm kako si lahko siol privošči kaj takega???
mislite da bom jaz plačeval INTERNET, TELEFONIJO in TV zato da bom lahko čakal pol ure da se nekaj odpre??...da bom čakal 5 ur da bom lahko nekam poklical??....da bom čakal 45 min da bom lahko pogledal poročila??
mislim da imate že preveč uporabnikov in neizpopolnjen sistem in NE zmorete več odpravljat napak??
ali vodi to v pogubo??
nočem nikogar užalit ali zmerjat...vendar po zdravi logiki bi vsakega Človeka razjezilo nekaj za kar plačuje in sploh ne dela
odgovore pišite samo odgovorni na siol-u ali kdo podoben temu...
ker ne mislim več poslušat:
"ja saj bomo zaj to popravili bomo javili napako naprej pa bomo vidli kaj se bo zgodilo...."
=$
 
Nazadnje urejeno:

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.472
362
83
???

tule ti pa ne bo nihče pomagal...
pojdi na hišni forum in kontaktiraj tehnike
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
UPC / Telemach takih problemov nima
grims-1.gif


Klicni center (rabil sem ga po svoji neumnosti 1x v enem letu) pa mi je tudi bil v pomoč - smo rešili po telefonu
aplauz.gif


Res pa boš € ali dva več plačal na mesec
smirk-1.gif
 

guyfawkes

Zelenc'
8. sep 2009
1
0
1
Če kdo slučajno rabi dostop do sinopeja ali prospero modemov je username stufe7RaCu5P in geslo 3TA6eH8JawRu za siol modeme.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.933
34
48
Citat:
Uporabnik guyfawkes pravi:
Če kdo slučajno rabi dostop do sinopeja ali prospero modemov je username stufe7RaCu5P in geslo 3TA6eH8JawRu za siol modeme.

A ni za Synope username user, geslo pa tudi user?
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Vesolja veselja je konec. Mogoče bodo sedaj začeli delati tisto, kar bi morali... nudili kvalitetne internetne storitve, ne organizirali koncerte!
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Commodore pravi:
Citat:
Uporabnik guyfawkes pravi:
Če kdo slučajno rabi dostop do sinopeja ali prospero modemov je username stufe7RaCu5P in geslo 3TA6eH8JawRu za siol modeme.

A ni za Synope username user, geslo pa tudi user?

Imaš prav, user/user je za uporabnike, tisto gori pa naj bi nihče ne poznal in je "superadmin" upr ime in geslo za SiOLovce. Očitno je od nekod pricurljalo.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Kaj da ti rečem.....kliči jih vsak dan po 3x na dan.....meni ni delala telefonija...pa sem klicaril kot sem napisal, pač 3x na dan.....v roku par dni je prišel tehnik in probal vse živo...pa spet nič in jaz spet po 3x klicat...pa čez 3 dni je prišel drugi tehnik...pogledal stvar in rekel da so bo menjalo modem ,ker da je sigurno kriv modem.....drugi dan je tudi pripeljal novega in sedaj to dela.

Samo težit jim je treba...pa mailov ne pošiljat ,ki jih nobeden ne bere in nikoli ne dobiš odgovora.
 

Luchka

Pripravnik
6. dec 2007
216
0
16
Ja, vztrajnost je lepa čednost, imajo pač veliko naročnikov. Nam je bilo sicer tudi res malokrat treba.
Sicer pa se tudi kolegi, ki so imeli čez poletje kakšne težave, zdej hvalijo, da so jim vse zrihtali, da že en čas niso ničesar resetirali.

Branko, vztrajaj!