Težave s Pinnacle studio NUJNO!!!!

bander

Pripravnik
7. nov 2009
261
0
16
Vsi, ki obvladate pinnacle oz. ste ga, prosim za pomoč. Imam starejšo verzijo pinnacle studio 9, ker imam tudi starejšo mašino.
Obdelal sem video, ki traja cca 80 minut. Ko sem ga skonvertiral v mapeg2 in ga posnel na cd, ga dvd predvajalniki po dobri minuti prekinejo. Če cd ustavim v računalnik deluje vse normalno.
Še preden sem zaključil celoten film, sem ga cca 45 minut posnel na cd, da bi videl kakšna je kvaliteta slike. Ta prvi cd deluje normalno. Ko sem pa končal celoten film in ga ponovno posnel, pa nastanejo te težave po prvi minuti filma.
Prosim za pomoč, ker gre za nujen film.

Hvala
 
Nazadnje urejeno:

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
862
63
28
Dej poglej, če ni umazan ali spraskan CD. Ali pa še enega speci na najnižji hitrosti.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Menjaj firmo praznih ploščkov, CD vrajter, in sata kabel.

Ali, še bolje: speči cd v drugem računalniku.

Pekači so že dolgo potrošna roba najslabše vrste. Vrzi stran in kupi novega.
 

bander

Pripravnik
7. nov 2009
261
0
16
Bi bilo preveč enostavno to. Vedno je napaka na istem mestu in dokler nisem imel celega filma je posnelo in dela vse ok. Ko sem pa dodal še pol ure filma pa po prvi minuti ustavi.
Sem že tri zapekel.
Zakaj pa ta isti cd v računalniku dela?
 
Nazadnje urejeno:

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Zato, ker mi ne verjameš.
tongue-1.gif
Sploh, če še na laptopu pečeš, ti wrajterji so popolna katastrofa.

In še: cedeji so out, pejt v merkator, kupi 10 USB ključkov in potalaj film žlahti na usbjih.

A se končan film da normalno pogledati na disku?
 

bander

Pripravnik
7. nov 2009
261
0
16
Povsod dela vse normalno. Problem je samo na dvd playerjih.
Zakaj ko sem prvič posnel je vse ok?
 

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
862
63
28
Si poskusil tudi z opcijo crate disc content but don't burn? Ter slednje posebaj zapeči, po možnosti s katerim drugim programom.
 

bander

Pripravnik
7. nov 2009
261
0
16
Saj tako delam. Pinnacle mi samo naredi file nato zapečem z drugim programom.
 

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
862
63
28
Potem pa lahko kvečjemu še to poskusiš, da narediš dva ali več krajših filmov in jih združiš s Mpg2Cut2 ali čim podobnim ter to zapečeš.
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Poskusi nastaviti nižjo hitrost zapisovanja. Meni se je najbolj obneslo, če sem nastavil nižjo hitrost zapisovanja in nastavil, da mi je DVD zapekel kar Pinnacle. Uporabljam DVD-je proizvajalcev Maxwell, Sony, Tevion in Verbatim. Največkrat uporabljam Verbatim.