Teslo v Tesli Y

jonny77

Guru
16. sep 2007
12.959
2.357
113
Pomurje
Itak je vsa krivda na voznikih.
Ker sploh uporabljajo ta polizdelek od FSDja, namesto da bi vsak stožil Teslo do konca, bi potem morda nehala hajpati FSD, ko bi na vsak avto naredila 100.000 USD minusa zaradi odškodnine.
Ampak ja, kar hajpajte naprej.
Najbolji: tak da ti že kar vnaprej odgovorim :evil: in da boš vedo: FSD ne dela v Luki Koper, tak da ga ne morem uporabljati tam.
res je, niso vsi uporabniki primerni za uporabo FSD. Glede na ta zasip, tebe štejem med te uporabnike.
 
  • Haha
Reactions: sajkek

Podobne teme

I
Odgovori
4
Ogledi
8.033