Tesla MODEL 3

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
se veselim naslednjege videa, me prav zanima kaj mu bodo natvezili...čeprav ne štekam zakaj ni možakarja pustil da mu avto (loaner?) enostavno pripelje, mal mi smrdi vse skupaj..BTK če je dež, če si čakal 2 meseca, ga naj pripelje tudi če je "toča".
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
se veselim naslednjege videa, me prav zanima kaj mu bodo natvezili...čeprav ne štekam zakaj ni možakarja pustil da mu avto (loaner?) enostavno pripelje, mal mi smrdi vse skupaj..BTK če je dež, če si čakal 2 meseca, ga naj pripelje tudi če je "toča".

Nadomesti S P75D mu lahko pripelje, po šihtu in gre sam domov z taxijem. On je šel v salon iskat ta avto, kje je njegov X nimajo pojma.

Jaz bi že konec novebra na njegovem mestu skenslal naročilo in šel po drug avto.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Če ne vedo kje je njegov avto, bo teh 2,5k njegov odvetnik hitro spremenil v refundable + faktor 10 odškodnine. Če pa on muti, pa super za klike na YT. :p
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.355
113
Mozakar je cudak. Kot da ne bi vedel, da bo Tesla bankrotirala, ce ne prej v q2, ker delajo m3 v sotoru in so avti nedostavljeni itd. Mar bi si Bavarca 3 z elektromotorckom narocil.

Torej, cene v DE so znane, sedaj pa da vidimo kolk 4x4 se bo prodali in 4im nulam delez odvzelo.
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Mozakar je cudak. Kot da ne bi vedel, da bo Tesla bankrotirala, ce ne prej v q2, ker delajo m3 v sotoru in so avti nedostavljeni itd. Mar bi si Bavarca 3 z elektromotorckom narocil.

Torej, cene v DE so znane, sedaj pa da vidimo kolk 4x4 se bo prodali in 4im nulam delez odvzelo.
Audi 3 ne obstaja štromar :p za drugo firmo iz bavarske pa pomoje že dovolj popravlja avte.

...nevermind.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.765
595
113
EU
To mora po mojem biti prvi model vozila, ko so kupci že tako neučakani, da spremljajo, kdaj gre ker avto iz pristanišča :p
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Čakamo še na unboxing videe, kjer takoj po prevzemu štejejo napake in vdrtine na laku, 3 cm gap-e na plehu, kako avtopilot vozi direkt v kantelaber ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Tega je pa dovolj in je izredno zabavno. Odprite Twitter in v search vpišite $tslaq

Lepo, da še Hyundai služi na Tesli....sploh če jih bo Glovis skipal nekam v morje in bodočim lastnikom prihranil živce. :evil:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Škoda da še malo ne počakajo in ponudijo Tesla +iPhonček 11 v setu, mokre sanje vsakega ameroljubca! :cool:
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Tesla (NASDAQ:TSLA) -5% premarket after slashing its full-time staff headcount by approximately 7%.

The layoffs come on the back of various cost-cutting measures the EV maker has made of late, as it looks to boost margins and ramp up the production of the Model 3.

"In Q4, preliminary, unaudited results indicate that we again made a GAAP profit, but less than Q3," Elon Musk wrote in an email to Tesla employees. "We must do everything we can to advance the cause of building affordable clean energy products at scale."

Še malo manj ljudi, ki bodo Rich-u pomagali prit do avta. :valjamse:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Tesla bo odpustila sedem odstotkov svojih redno zaposlenih, čeprav naj bi povečali proizvodnjo modela 3, poroča Bloomberg.

V pismu zaposlenim pa Elon Musk sporoča slabe novice tudi o načrtovanem dobičku. V tretjem četrtletju 2018 je Tesla naredila prvi omembe vreden dobiček v 15 letih in “navdušila” vlagatelje, zadnje četrtletje pa je spet slabše, dobiček bo, če bo sreča, pravi Musk, malenkosten - tiny.

www.tesla.com/blog/tesla-company-update

Ta Tesla je res komedija. Dobiček bo če bo sreča? Ne me jebat :valjamse::bonk:
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Eni to tumpamo že en čas, samo je Musk najboljši blefer ever. Ko bi vedeli še vse ostalo kar se oz. se je dogajalo... noro. Škoda mi je imena Tesla za to ameriško sranje.

Dober video... malo preletite kaj svetuje tale bjonda Tesli 2 dni nazaj...


:valjamse:
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
Kim je huda MILFica. Bi blo bolje če bi kaj v kakem drugem žanru posnela.