Tesla MODEL 3

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Deluje mi zelo nizek avto, po občutku še nižji kot Ampera.

Že v Ampero se najini starši težko vsedejo, tole bo še težje. Hmmm.
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Citat:
Uporabnik Ledenko pravi:
Jao folk ubrisan (kot pri iPhonih):
http://www.siol.net/avtomoto/n...-sotorih-413798

Zakaj misliš da Apple pripravlja svoj električni avto. Pa sprejemat naročila za nekaj kar je napovedano za konec leta 2017, s tem da Tesla vedno zamuja tako da realen štart prodaje bo nekje sredina 2018
hysterical-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Luštna stvarca. Škoda edino, da od vseh ki znajo ustvarit tak hype okoli svojega high-tech produkta, edino apple upa in zna napovedati, kdaj bodo dali zadevo dejansko na polico. Sploh, če nekomu vzameš $$ za rezervacijo
tongue-1.gif
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Hipsterji ponavadi niso upokojenci, tako da tvoj problem Muska verjetno ne skrbi.
smile-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.146
113
epski hype, res kapo dol. 140000 rezervacij pa avta še na cesti ni.

avto brez grila je kot neka bana. Ni mi všeč, čeprav bo tehnično povsem soliden,ne dvomim.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Za nas je ok itak rabiš velko tablco nalepit.

V USA k jo ne rabjo met bo pa nagravžno.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Meni tale notranjost deluje precej nedodelana, čeprav naj bi bila finalna.

Tale monitor, ki štrli iz armaturke izgleda tako, kot da ga je nekdo naknadno sam dodal v avto.

Me prav zanima kako pogosto se bo zgodilo, da ga bo kdo po nesreči odlomil stran ...

Ce7k71QW4AACn_K.jpg
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.146
113
Noter pa je itak kastastrofa, ne bivanjsko. Sterilno, dve plati, kar naj imajo.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Tale monitor, ki štrli iz armaturke izgleda tako, kot da ga je nekdo naknadno sam dodal v avto.

Me prav zanima kako pogosto se bo zgodilo, da ga bo kdo po nesreči odlomil stran ...

Zunanjost je pričakovana,škoda samo ker je zadaj preveč podoben Modelu S.
Notranjost je preprosto grozna...kot bi na neko predprodukcijski koncept notranjosti našraufal računalniški monitor
uf-1.gif

Že po sliki se vidi,da bo vsak z malo daljšimi koleni butal ob ta monitor. In kje so reže za prezračevanje?
Ahh,želel bi si,da je tole samo 1.Aprilska
rolleyes-1.gif
In upam da BMW in ostali ne bodo počeli takih neumnosti...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.146
113
si opazil okroglo zemljo na videu na predstavitvi
evil.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Notranjost mi zgleda ko moj domač gaming setup:
* Miza
* Na njej našravfan volan
* Spredaj en velik monitor.

Razlika je samo v tem, da pri meni doma je monitor pred volanom, tu je pa pol metra v desno.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Citat:
Uporabnik crnobog pravi:
Notranjost mi zgleda ko moj domač gaming setup:
* Miza
* Na njej našravfan volan
* Spredaj en velik monitor.

Razlika je samo v tem, da pri meni doma je monitor pred volanom, tu je pa pol metra v desno.

Zadnjič sem imel priliko preživeti nekaj časa/km v tesli S. Občutek je, kot da si v konceptnem avtomobilu, notranjost deluje improvizirana, zadnja klop na ravni klopi v parku (ok malo pretiravam, ampak ni daleč):) Ergonomija je lol, kvaliteta izdelave je ameriška, ampak nekje na dnu lestvice ameriške kvalitete. Skratka detajli so v k****, ko zapreš šibedah useka kot prtljažnik pri wartburgu:D

Ampak vseeno, velik respect za oranje ledine na trgu, kar se tiče zmogljivosti/dosega. Vse ostalo pa trpi na ta račun, najbrž bo model 3 enak:)
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Mi je govoril nekdo, ki je tudi vozil Teslo, da je obloga v sprednjem "prtljažniku" kar z obojestranskim lepilnim trakom fiksirana.
hysterical-1.gif

Saj v principu ni nič narobe s tem, samo ne za tako ceno.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:

Zadnjič sem imel priliko preživeti nekaj časa/km v tesli S. Občutek je, kot da si v konceptnem avtomobilu, notranjost deluje improvizirana, zadnja klop na ravni klopi v parku (ok malo pretiravam, ampak ni daleč):) Ergonomija je lol, kvaliteta izdelave je ameriška, ampak nekje na dnu lestvice ameriške kvalitete. Skratka detajli so v k****, ko zapreš šibedah useka kot prtljažnik pri wartburgu:D

Njihova poanta je trenutno samo v tem,da nimajo nobene prave konkurence,zato si lahko privoščijo take šlamparije...če želiš kupiti EV avto s 300 ali 400 kilometrov dosega,lahko trenutno na celem svetu praktično kupiš samo Teslo
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
ne-ne-1.gif


Ne želim biti Teslin beta tester, pa da še plačam za to.
 

damci

Pripravnik
12. sep 2007
247
6
18
ce bo cena s subvencijo res okrog 30k € potem bi znala biti alternativa za mene. Ne deluje mi tako napacno.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
+ prištej še cca. 3kEUR za autopilota in še cca. 2.5 kEUR za uporabo SuperChargerjev.

Musk je omenil, da bo hardware že v avtu (torej za autopilota in SC), ampak vklopljen pa ne bo
wink-1.gif


Podobno, kot je autopilot zdaj za doplačilo, kljub temu, da ima vsak Model S že vgrajen hardware in uporaba SuperChargerjev tudi ni bila vedno zraven. Pri modelu s 60kWh baterijo je bil za doplačat.