Tema " Chameleon Sandbox"

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
A vidite...ko vas pobrišem ste se takoj sposobni pogovarjat skupaj in organizirat...

... Če bi vas pustil bi se pa 5postov grdo gledali...8post bi se pa že menili da se dobite pod uro na železniški in aubix...

Probite bit taki v čveku brez J... mamice en drugmu ;)


ko plebiscit..vsi za, dve leti pozneje bi ilustracije, komemoracije..potem eu in nato vsi skup..pa spet ilustracije in animacije

sej veš kako gre to...

ne može nam niko ništa jaći smo od sudbine
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.940
5.473
113
Ne. Enostavno citiraj vsebino, ki jo pravkar brišeš.
Pa ti...si ziher iz Višnje gore? :) Pobrišem naj tvoj post...in ga potem zrecitiram nazaj? Zakaj če recimo...

V njem nekoga žališ...
Vodi tvoj post k temu da se boš skregal...
Lahko v njem zavajaš oz postaš populizme...

Wtf?!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa - porkamadona, saj si na forumu prisoten že deset let ! :mad: Torej si starejši od ... 25 let, kwa pa vem. Torej si polnoleten. In tako in tako.

Če hočeš delati z ljudmi, moraš delati vzgojno. Kaj ti ni jasno? Vrni tisto ... "moderacijo" ali kako že, če ti ne sede. :mad:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.641
14.352
113
Z brisanjem ne narediš nič. Moraš še pokazati, kaj je bilo tisto, zaradi česar si brisal.

Oprosti ampak tole pa pač ne drži. Kakršnekoli obrazložitve so zgolj in samo posledica dobre volje moda, da objasne kaj in zakaj če pač tako želi. Moderacija je diktatura pa če se s tem strinjate ali ne, kakšno obliko pa izvaja vsak moderator je pa seveda od njega odvisno.

Pridržujemo si pravico za odstranitev ali spremembo katerekoli vsebine, ki jo objavite, iz kateregakoli razloga brez obrazložitve.

https://www.alter.si/help/terms/
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pa kje ste videli moderatorji, da vam pacijenti ala Demz govori kaj morate delat. HALO.
Demz Ne vem kakšna vrata si ti meni pokazal, še vedno pa nisi dokončal stavka. Ali veš kdo to dela? Mogoče ti bo kliknilo:fredi:
Kaj je potem?
Srečo imaš, ne da nimam časa, ampak ga je škoda zate. Za tiste, ki sem si ga vzel so pristali se ve kje ali so pezdo stisnili ali pa so ukinili račun in prišli nazaj pod drugim nickom udomačeni kot cuceki. Ti si "si" tukaj gor ustvaril imiđ kot enga dvornega norčeka, ki ga še kralj rad posluša. Zato te eni tud prenašajo. Imaš ene par "poslušalcev", ki te nekako prenašajo to je pa tud vse. Tako da ne misli, da forum ne more funkcijonirat brez tebe.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Roko na srce, forum bo funkcioniral lažje brez tebe, kot Demz-a...
Glede "dvornega norčka" pa na lestvici kotiraš ti veliko višje... Si recimo med Top 5
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če smem medklic: na enem drugem "strokovnem" forumu, ki je mimogrede po mojem občutku tehnično precej slabši kot tale (iz tega smatram, da je tudi tu to možno) ima mod temo "Kretenčkovi" (pustimo sedaj ime teme) kamor premakne vse poste iz "normalnih tem, ki jih čisti. Tako ostanejo za nadaljno obdelavo, v spomin in opomin; prvotne teme pa so čiste.

Pa še moje mnenje: mod nima kaj pojasnjevat svojih odločitev, če so v skladu s pravili foruma, še več, se vsaj meni zdi, da se naj nebi preveč izpostavljal s svojimi (sicer dovoljenimi) "ne mod" dejavnostmi na forumu.