Tema " Chameleon Sandbox"

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Nisem bil expliciten...samo povedal sem da je uzalud...

In NE tega me nisi spraševala kot xzazel...ker si takrat bla stem nickom v permbanu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Na forumu ni demokracije. Prej to dojamete, boljše bo.
Moderator ni dolžan nič razlagat in lahko briše kar hoče.
Razmisilte, da bi to energijo, ki jo porabljate "uzalud" tu na forumu v določenih temah, usmerili v kaj bolj produktivnega v življenju....

Zajeta slika.PNG
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Da...to je moja dobra volja...deluje pozitivno na vseh "badboysih" ki....lahko rečem kar v pretekliku...sem jih imel v paci...

Edino jagababa je tak...special cookie :)
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Na forumu ni demokracije. Prej to dojamete, boljše bo.
Moderator ni dolžan nič razlagat in lahko briše kar hoče.
Razmisilte, da bi to energijo, ki jo porabljate "uzalud" tu na forumu v določenih temah, usmerili v kaj bolj produktivnega v življenju....

Poglej priponko 25234
Se strinjam..ampak, tak majhen forum, kot je ratal Alter si ne more privoščiti brisanja kar povprek in počez, ker se marsikatera stvar da drugače urediti, tudi s pomočjo teme, v kateri tistih par aktivnih userjev kdaj "pokomentira" zadeve.
Tako je naredil moderator Ibiza v parlamentu, zadeva se je pokomentirala in spihala, zdaj je pa mir (resnici na ljubo-volitve so mimo in tudi najhujši udeleženec propagiranja za neko stranko je uvidel, da je zadeve konec in je stisnil rep med noge )
Glede na to, da pa "čvek" ni nikakor nek "strokoven "podforum, kjer bi se lahko napačne, škodoželjne in zlonamerne informacije lahko zdele za neko posebno zlo, se lahko malo "mehkejše moderira", če je res neizogibno..
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Saj zato je ta "sandbox"... Če ni explicitnega žaljenja ne moderiram

Ostale teme pa pač skladno s presojo in tako da se držite glavne teme...pač kar je neokusnega mora it v izbris...al kaj bi ti drugače?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Da...to je moja dobra volja...deluje pozitivno na vseh "badboysih" ki....lahko rečem kar v pretekliku...sem jih imel v paci...

Edino jagababa je tak...special cookie :)
To ni nobena dobra volja, to je lahko samo stvar dobre presoje in občutka. Nanaša se tudi na naslednji tvoj post, ko sprašuješ, če bi jaz kaj drugače-
to sem ti napisal kot dolgoletni moderator na velikem slovenskem forumu, kar nisem nikdar in nikoli izpostavljal, zdaj pa...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Kamele0N , ne najdem mojga posta, k sem napisal v njem 'moja domovina' in potem tvojega posta, kjer navajaš to mojo besedno zvezo 'moja domovina'

a si brisal, al sam ne najdem*

hvala.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Ta se je takoj drug dan...brez da bi mu sploh zdravo rekel...tko da nehaj dramo delat...