Televizijski ponudniki

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
V Italjanscini ? Mi nic ne pomaga, mora biti anglescina ali po nase. Na sreco so zadnje leto zaceli vsaj prenose Gira opremljati z angleskim tekstom ...
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Mi štajerci žal bolj malo razumemo italijansko
wink-1.gif
 

bose

Pripravnik
23. sep 2009
292
14
18
daleč,daleč,daleč proč
Iščemo ponudnika TV signala v stavbi, kjer ni možnosti sprejema signala po kablu, se pravi, da je potreben dostop do satelita. Zaenkrat mi na pamet pade samo Telemachov Total TV (Total TV start). Je še kaj drugega?
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
606
315
63
Iščemo ponudnika TV signala v stavbi, kjer ni možnosti sprejema signala po kablu, se pravi, da je potreben dostop do satelita. Zaenkrat mi na pamet pade samo Telemachov Total TV (Total TV start). Je še kaj drugega?
 

bose

Pripravnik
23. sep 2009
292
14
18
daleč,daleč,daleč proč

Nič ne bo z A1 - tole javi:
"Brezžična storitev Ultra + TV ni na voljo na tem naslovu. Če želite, da vas obvestimo o dosegljivosti, ko bo ta na voljo, nam pustite svoje podatke spodaj."
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Opcija je še starlink internet + poljuben OTT IPTV ponudnik (telemach eon, t-2 tv, itd). Ampak bo na koncu dražje od klasične satelitske tipa Total TV.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador
Iščemo ponudnika TV signala v stavbi, kjer ni možnosti sprejema signala po kablu, se pravi, da je potreben dostop do satelita. Zaenkrat mi na pamet pade samo Telemachov Total TV (Total TV start). Je še kaj drugega?

Gre se za starejšo osebo, ki potrebuje samo enega daljinca in "trotl ziher" zadevo, brez nekih dodatnih povezovanj in nastavitev + čim manjši stroški.
kake programe pa gleda? Lahk namesto total tv daš čist navadn sat krožnik

drgač pa tule povprašaj morda ti bodo znali kaj svetovati https://avsn.si/inzeniring/sl/partnerji
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.710
366
83
bose , probaj tudi mobilni signal drugih operaterjev (Mobitel, A1, Telemach, ??), ker mogoče ti bo kateri vredu delal..

Mi smo imeli doma telekomov "Neo Brezžični" (trojček), ki vsebuje tudi TV. In najprej so nam dali samo 4G modem, vendar ker je bil včasih slabši signal, so mi dodali zunanji anteni, in potem ni bilo več problemov - signal je bil vedno vredu.. Ampak tak na hitrco nisem našel več tega paketa na telekomovi strani.. In mislim, da lahko imaš samo TV, brez interneta.. So pa za internet ponujali 50/10 linijo.. ;)

In TV je delovala enako kot sedaj na optiki.. ;)