Teleray :-)

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
491
64
28
širne planjave Dolenjske
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
kdo sploh se kupuje nokio,.. raje vzamem BB, HTC, Samsung ali katerega od novih LGjev,..
Pusti Nokio,..
b

Se popolnoma strinjam....celo LG je boljši nakup namesto Nokie...žal
17758-icon_confused.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
dokler se ne pokvar je tud Nokia kr dobra izbira, tko da čist za stran še niso - men e72 več kot odlično služ
smile-1.gif
 

LeVaK

Zelenc'
3. sep 2007
10
0
1
jaz sem imel Nokio X6 že 3x na servisu, v tretje so mi poslali telefon na Madžarsko od koder sem dobil "kao novega". Ampak težave so ostale iste, telefon se ugasne sam od sebe pratkično vsak dan po najmanj 2x. Telefona se mi več ne pošilja na servis, ker so očitno nesposobni telefon popraviti.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
In takih uporabnikov so najbolj srečni. Tudi meni se telefon a ne da poslati na servis, ker bom brez njega en mesec. Išem zamenjavo in to vsekakor ne bo Nokia.
 

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Citat:
Uporabnik LeVaK pravi:
Telefona se mi več ne pošilja na servis, ker so očitno nesposobni telefon popraviti.

Hja, škoda. S tem jim delaš veliko uslugo, sebi pa medvedjo.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Vseskozi sem bil zagovornik Nokie, pa mi je ventil odpililo, ko je Nokia že imela beto verzije prog. opreme za nekdaj paradnega konja N97, verzio 3.0 , ki uporablja tudi občutno hitrejši Symbian, verzija je bila beta že zunaj , sicer še malo hroščata, potem so pa oprostite izrazu prasci naumili, da taka pohitritev N97 ne bi bila dobra za njih, saj nihče ne bo več novega telefona kupil in so rekli, sorry nadgradnje ne bo, če ž
elite hitrejši telefon z hitrejšim Symbianom pač napolnite naše žepe in kupite nov telefon......

Ja res sem 100 na uro zagovarjal Nokio, jo morda še, samo izključno za low cost telefone, morda še za srednji razred, za poslovne telefone nabite z funkcijami, pa čim bolj stran od nefer Nokie, ker se vam z njo in njeno idipotsko politiko z katerim koli top telefonom v bodoče ne piše nič dobrega, ker poanta pri njih ni, ali se da pohitriti telefon ali ne, z novo verzijo, to vsi vemo, da se da, pri njih pa je vprašanje, bolj, da tega nočejo, ker računajo na nove kupce ......

Pa novih kupcev ne bo, ker sem ogorčen in kot tak sigurno slaba reklama Nokiji tudi za slabše modele, za pametne telefone, pa Nokie nikakor , raje kak telefon na odprtokodnem sistemu, npr. Android, pa dovolj razširjen in preverjen model, bo mnogo manj težav, kot z pogoltno Nokio.