Telemach!!!

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Res je, tisti ki so na koaksialnem kablu dobijo na eon paketih hitrejsi internet, medtem ko tisti na optiki gold izgubijo upload.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
V našem primeru gre za zajeten del optičnega omrežja, ki je bil prej v lasti Teleinga in sedaj nam proti prej ponujajo mizerijo, kar nima nobenega smisla. Razumem pa, da gre v primeru uporabnikov, ki so na koaksialnih omrežjih za opazen napredek. Lahko bi pač punudili na optiki bolji upload, tako kot prej ampak zakaj bi, če lahko ponudiš manj za isti denar, itak večina tega prometa gre zgolj čez SIX... in je za njih strošek 0.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
Promocija traja le do 31.8. Tidal pa dobiš zastonj za čas podaljšane vezave, se pravi 24 mesecev.
vprašanje, če bo kaj iz tega. imam EON light in ko sem jim poslal mail, kako bi dobil Tidal, so mi poslali cenik. ko sem jim poslal zgornji link, ni bilo več odgovora. zato sem poklical na helpdesk, kjer mi je deklica spet zdrdrala njihov cenik. tudi njo sem usmeril na napis na njihovi strani in mi je odgovorila, da ne ve zakaj tako piše, saj so dobili navodila, da je Tidal vključen le v EON premium, v ostalih paketih je plačljiv.
potem sem jo vprašal še, kako bi izkoristil promocijsko ponudbo za EON smart box, ki jo ravno tako ponujajo na njihovi strani, pa mi je odgovorila, da je ta promocija na voljo samo za tiste njihoe naročnike, pri menjajo paket iz TV na EON. sicer v splošnih pogojih promocije piše malo drugače, ampak ni bilo smisla pričkati se z njo. ker na Telemachu nisem nič opravil, sem pogledal še, kaj ponuja konkurenca in ugotovil, da bi pri T-2 za primerljivo ponudbo plačal več kot 10 EUR manj. tako da bo počasi treba razmisliti, kje bom potegnil kable od T-2 omarice do moje dnevne sobe.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
vprašanje, če bo kaj iz tega. imam EON light in ko sem jim poslal mail, kako bi dobil Tidal, so mi poslali cenik. ko sem jim poslal zgornji link, ni bilo več odgovora. zato sem poklical na helpdesk, kjer mi je deklica spet zdrdrala njihov cenik. tudi njo sem usmeril na napis na njihovi strani in mi je odgovorila, da ne ve zakaj tako piše, saj so dobili navodila, da je Tidal vključen le v EON premium, v ostalih paketih je plačljiv.
potem sem jo vprašal še, kako bi izkoristil promocijsko ponudbo za EON smart box, ki jo ravno tako ponujajo na njihovi strani, pa mi je odgovorila, da je ta promocija na voljo samo za tiste njihoe naročnike, pri menjajo paket iz TV na EON. sicer v splošnih pogojih promocije piše malo drugače, ampak ni bilo smisla pričkati se z njo. ker na Telemachu nisem nič opravil, sem pogledal še, kaj ponuja konkurenca in ugotovil, da bi pri T-2 za primerljivo ponudbo plačal več kot 10 EUR manj. tako da bo počasi treba razmisliti, kje bom potegnil kable od T-2 omarice do moje dnevne sobe.
Jaz sem na EON Premium BP aktiviral Tidal preko portala. Za ostale pakete, pa kot je videt na spletni strani, dobiš samo promocijsko za 2 leti, če jih skleneš ali podaljšaš do 31.8. Torej je nekako logično tako, kot so ti rekli, se pravi da plačaš po ceniku. Podrobnosti sicer nisem bral, ampak sklepam, da obstoječi naročniki cenejših paketov, kjer Tidal drugače ni vključen, niso deležni te promocije, glede na to da eksplicitno piše, da velja ob sklenitvi/podaljšanju paketov VEČ ali EON do 31.8.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
stvar je v tem, da na helpdesku nič ne vedo o kakšni promociji brezplačniTidal za paketa EON light in full ob vezavi za 2 leti, čeprav tako piše na njihovi spletni strani. kakorkoli, meni TV programi niso prioriteta, bolj mi je važen internet, tako da nimam nekih težav z menjavo operaterja. bolj me muči estetika, očetu so pri T2 potegnili kable nadometno in prevrtavali podboje od kuhinje, hodnika do dnevne sobe, tako da vse skupaj grdo zgleda, tega jaz ne bi imel.
 

sardo

Zelenc'
2. sep 2008
20
1
3
stvar je v tem, da na helpdesku nič ne vedo o kakšni promociji brezplačniTidal za paketa EON light in full ob vezavi za 2 leti, čeprav tako piše na njihovi spletni strani. kakorkoli, meni TV programi niso prioriteta, bolj mi je važen internet, tako da nimam nekih težav z menjavo operaterja. bolj me muči estetika, očetu so pri T2 potegnili kable nadometno in prevrtavali podboje od kuhinje, hodnika do dnevne sobe, tako da vse skupaj grdo zgleda, tega jaz ne bi imel.
A tole: https://telemach.si/wp-content/uploads/2021/06/Akcija-Tidal-Premium-2L-FIX.pdf
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Na dveh Eon boxih je enako… Na Telemacu pravijo, da ze dobijo tak stream… ampak to ni res, ker na tretjem TVju, kjer je D3 box, tega problema ni… pa tudi ce na Eon boxu dam ogled nazaj, podnapisov zacuda ni… No kakorkoli… tezil sem jim ze dostikrat… a brez uspeha… Itak sem pa ze bil odlocen, da ko bo optika, menjam. V nasem koncu lahko izberem vse ponudnike, razen Telemacha ;)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Itak so kur.. Be. Za nove naročnike je še TV hinsense zastonj, Stari pa plačamo.
Čakam na optiko.. Samo kdaj bo to??