Telemach!!!

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
277
84
28
Pozdravljeni

Šel bi na EON light paket, imamo 2 TVja eden je novejši in ima smart tv in možnost EON aplikacije, ta drug pa je malo starejši in nima te možnosti.
Za starejši tv bi tako uporabili EON box, za novejši tv pa me zanima, če je možno aktivirat še EON Smart TV aplikacijo ali je potrebno dodatno naročiti še eno licenco za drugi tv? V opisu paketa jaz razumem, da je ena EON Smart TV aplikacija in EON Box zdaj pa nevem, če je to mišljeno kot eno (EON Box+EON Smart TV).
Dobiš 1x Eon box ter si še lahko vklopiš Eon app na pametni televiziji tako, da lahko spremljaš na 2 TV-jih.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Ve kdo kaksno opremo danes dodelijo pri paketu EON light? Je modem / router kombiniran ali gre za loceni skatli? Kateri model? Ce je kombiniran, ga je mozno premaknit v bridge mode?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Imam njihovo kabelsko omrežje in star paket silver.
So koga letos priklapljali na domače kabelsko omrežje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: NeBluzi

ales74

Fizikalc
3. nov 2012
470
37
28
okolica MB
Internetna hitrost v paketih EON Light, EON Full in EON Premium, kjer širokopasovni dostop z bitnim tokom zagotavlja Telekom Slovenije d.d., je do 100 Mbps v paketu EON Light, do 200 Mbps v paketu EON Full in do 300 Mbps v paketu EON Premium.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
verjetno je že kje odgovorjeno na tole ampak da ne iščem..Ali EON box nujno rabi LAN da deluje gledanje za nazaj ali to deluje tudi preko koaksialca? Problem je da je modem na drugi strani bajte in še štuk nižje od televizije na katero bi rad priklopil box. Trenutno je v televiziji samo kartica. Eon za smart TV je že "rezerviran" na drugi TV tako da to odpade.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
verjetno je že kje odgovorjeno na tole ampak da ne iščem..Ali EON box nujno rabi LAN da deluje gledanje za nazaj ali to deluje tudi preko koaksialca? Problem je da je modem na drugi strani bajte in še štuk nižje od televizije na katero bi rad priklopil box. Trenutno je v televiziji samo kartica. Eon za smart TV je že "rezerviran" na drugi TV tako da to odpade.

D3 Box deluje ogled nazaj preko coax... ampak ni na vseh programih in le za tri dni nazaj...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
D3 poznam ampak ima grozen grafični vmesnik. Ne vem kako naj Očetu ki gre proti 80 razložim kje in kako se nastavlja pogled za nazaj. Priznam, da sem se celo sam mučil nekaj časa pa mi niti ni uspelo popolnoma razumet. Eon box ima uporabniku veliko bolj prijazen GUI. Ampak kaj čemo, ne grem pol bajte preštemat, da spravim LAN do televizije. Bomo zdrilali D3, ni druge, čeprav se mi že misel zelo upira..
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Opcija je tudi Ethernet preko coaxa s pomočjo MoCA adapterja, ampak niso kaj preveč razširjeni v Evropi, temu primerne so tudi cene.