Telemach!!!

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Meni je net na optiki v LJ padel, ampak je že nazaj , medtem ko coax na drugem koncu LJ deluje. Pa na mobilnem netu tudi nisem zaznal izpada, tko da je služil kot backup.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
V MB pred eno uro v centru ni delala optika in ne mobilno - nič vsaj pol ure.

Sedaj na Pobrežju dela coax in mobilno.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Pozna kdo kakšen combo receiver CZ za kabelsko in webtv (iptv) ,pa da lahko sam gor namestiš kakšno aplikacijo za iptv ?? Imam edision progressiv hybrid lite ,je super , samo moraš iptv imeti samo na njihovem vmesniku ki mi pa ni najbolj všeč..Nalagati pa kolikor vem se ne da nič ?? Je gor nek Ez Iptv ,to pa ne znam usposobiti...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.032
2.353
113
Ker mi od jutra pamet še bolj počasi dela... kaj je combo reciever CZ?

Kakšen operacijski sistem ima tale edison?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Ker mi od jutra pamet še bolj počasi dela... kaj je combo reciever CZ?

Kakšen operacijski sistem ima tale edison?
Pozdrav,

CZ tiskarski škrat..
edision.de/produkte/terrestrisch-kabel-receiver/hybrid-lite-led/

Edision , programska oprema nimam pojma ,pa tudi nekako nisem nikjer našel podatka...
Ima prednameščeno na iptv strani ,Webtv, EZ iptv ,Yellow iptv ,Global iptv aplikacije.
Od teh aplikacij mi je uspelo usposobiti edino webtv , a je vmesnik bolj žalost.
Na splošno nobenih konkretnih podatkov o sprejemniku , niti o uporabi aplikacij ??

Osebno mi je drugače idealna kombinacija ker je vse na enem sprejemniku. Preklop zelo enostaven. Za dvb.c pa tudi boljši vmesnik kot na tv.
lp
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ah, kaj naj... smo šli iz optike Gold trojka na EON...
Prej najvišji paket, sedaj tudi...
OK, dela... Po štirih(4) klicih tehnikom, ker, ah, pustmo stat. Osnov ne poznajo na klicnem centru, tip ni vedu, kaj je to UTP kabel in je moral vprašat sodelavca...

Ampak, in to je za mene veliki AMPAK!!!:
- ko sem bil v poslovalnici in se vse dogovoril, sem rekel, da želim na obeh televizijah eon box. Torej, ne en(1) eon box in en(1) d3, ampak dva(2) eon box-a... Vse lepo obljubljeno, izračunano, popust 25% za eno leto, pa še malo dodatkov in bombončkov...
- ko pa je prišel tehnik, je povedal, da modem (boljših nimajo), na optiki podpira samo dva(2) izhoda in da je potrebno nabavit UTP switch. Prijazno sem rekel, naj ga pač da in naredi, da bo vse delalo. Rekel je, da jih, prvič nima in drugič, da moramo mi, uporabniki, sami kupit zadevo...
- ja, sem kupu, priklopu, vse Ok, samo...

Kako lahko prodajo nekaj, nek paket, ki je najvišji (in tudi najdražji), s tem, da vejo, da ne bo delalo? To, da bomo morali še mi sami kupovat zadeve, na katere se večina ne spozna, je pa sploh super!

Se spača pritožit in jim dat račun za switch, pa naj plačajo nesposobnost?
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Ves Telemach je en velik Balkan. Vse lokalne balkanske televizije so gor, ko pa sem v Beogradu na kablu iskal SLO 1, pa k...
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.809
113
Včeraj sem še enkrat naročil EON box, da prinesejo in zmontirajo (stane 36 eur).
Imamo že 2 boxa in en smart tv, upam, da ne bodo komplicirali. Povedal sem, da naj prinesejo nov box, ki ne zahteva koax.kabla in je pupa tam rekla, da bo napisala, ampak nič ne more obljubit.
Ve kdo, zakaj?
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.809
113
TA MOMENT iz telefona s TM. Prijazna gospa je rekla, da novi boxi imajo wifi in RABIJO koax.kabel. ok mogoce ne ve.
Baje je tudi moznost dokupa se ene licence za smart tv, 6 ali 7 eur mesecno.
Porocam v ponedeljek.