Telemach!!!

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.783
6.069
113
Animal planet, Discovery science...? Are you faking sirious? Zraven 200 programov dreka ki ga imate v shemi vi ukinjate Animal planet in Science. Svaka vam čast. Kapo dol za idiotizem.

Še malo pa spizdim iz vaših debilnih storitev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in zakon

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Imam eno vprašanje, mojega operaterja je prevzel Telemach (kabelska) zaenkrat mi zadeva deluje tako, da imam v televizor direktno vklopljen kabel od kabelske (nimam nobene kartice), zanima pa me sledeče v kolikor npr. spremenim paket in vzamem paket Eon light bom seveda dobil komunikator, oz. D3 sprejemnik, zanima me če bom za začetno programsko lahko še vedno gledal televizor če bom kabel kar direktno vklopil v televizor in ne v D3 sprejemnik ?, oz. sem si zamislil tako tako, da bi za en televizor uporabljal D3 sprejemnik za ostala dva pa ne in bi kabel vklopil direkt v televizorja, kot imam to sedaj (začetna programska shema) ali bom za ta dva televizorja potreboval D3 sprejemnik ali kartico ???
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
Lahko imaš sprejemnike ali kartice. Brez kartic ne boš več gledal, ker je skoraj vse kodirano.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Mogoče še sedaj gre ker še niso vsega integrirali.
Drugače pa na dvb c pri Telemachu lahko gledaš samo tv Slovenija.

No razen če imaš analogno kabelsko tam ima Telemach cca 20 programov.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Zanima me ,v primeru da imaš internet,paket.. pri telemachu , ali lahko samo stanje linije ,oziroma sinhronizirano hitrost v uploadu in downloadu vidiš na modemu v uporabniškem vmesniku ??

Da imaš nek nadzor ,koliko sploh imaš hitrost .

Hvala.lp
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Nadgradili smo paket na EON Pemium in dobili EON box. Sedaj je pa problem, da ko prestaviš na tv v živo ne predvaja nič. Če hočeš gledat, moraš previti malo nazaj.

Kolikor se spomnim debat tukaj, bi naj box predvajal v živo preko dvb-c, za nazaj pa preko interneta? To bi pojasnilo, zakaj ne dela v živo. Box namreč sploh nima koaksjalnega vhoda! Zanima me, če je kje kaka nastavitev, da bi v živo takoj predvajal preko internet-a. Tako kot to dela v smart tv aplikaciji?
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Nadgradili smo paket na EON Pemium in dobili EON box. Sedaj je pa problem, da ko prestaviš na tv v živo ne predvaja nič. Če hočeš gledat, moraš previti malo nazaj.

Kolikor se spomnim debat tukaj, bi naj box predvajal v živo preko dvb-c, za nazaj pa preko interneta? To bi pojasnilo, zakaj ne dela v živo. Box namreč sploh nima koaksjalnega vhoda! Zanima me, če je kje kaka nastavitev, da bi v živo takoj predvajal preko internet-a. Tako kot to dela v smart tv aplikaciji?
Za v zivo rabis kabel v tv (na optiki sklepam, da ni treba).
Na smart tvju dela normalno, na navadnem tv pa stisnes levo tipko, da prestavis sekundo nazaj in pac gledas s sekundnim zamikom.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Cudno, meni dela v zivo samo na smart tvju, tam kjer imam pa samo utp kabel v tv iz modema, pa morm dat sekundo nazaj, drugace pise NO SIGNAL.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
Telekom ima primarno IPTV (LAN kabel), Telemach pa DVB-C (Koaksialni kabel). Vsako rabi svoj kabel, ogled nazaj gre v vsakem primeru po LAN kablu.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Ampak zanimivo, pri telekomu vleces samo utp, pa se to lahko das po PLCjih in nimas kablov. TM pa moras se koaks.kabel vlect, velik minus. Pa smo vseeno odjavili telekom in obdrzali telemach.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
A ni zadeva odvisna samo od konfiguracije? A uporabniki na Telekomovem omrežju, ki so naročniki Telemacha imajo prav tako koaksialni priklop ali so boxi konfigurirani tako, da tudi live predvajajo preko LAN kabla? Pa Lastovka TV oz. kako se že imenuje?