Telemach!!!

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Podobno izkušnjo sem imel pri T-2. Tudi tam so imeli akcijo pri novih paketih za nove in obstoječe naročnike. Nekajkrat sem klical in vsakič so mi razlagali, da to pa za obstoječe naročnike ne gre in mi ponujali neke slabše variante.
Potem sem pa napisal mail, jim prilimal citat iz njihovih Splošnih pogojev in odebelil obstoječe naročnike. V mailu sem tudi nekaj omenjal ustrezne inšpekcije. Že ćez kak dan so mi seveda odobrili, kar so ponujali. Kasneje sem pa opazil, da so iz Splošnih pogojev umaknili obstoječe naročnike. :) Torej je potrebno za vsak slučaj te pogoje skopirati in shraniti.
 

B81

22. jul 2007
34.457
8.934
113
Kako vam pa kaj dela TM? Nam mece ven na kakih 10 minut pri ogledu nazaj, kjer nimas kaj mutit zraven kabla in to na smart tv in na eon boxu.
Ce se gleda kaj iz izbora filmov in serij, enako. Jebe nonstop. So menjali router z novim, pa nic. Mogoce je kriva povezava prek PLCjev. Ima kdo z utp kablom povezano? Me zanima, ce je enako.
 

Mimota

Pripravnik
12. okt 2011
95
0
6
Nevem verjetno je res kaj s kablom narobe. Meni dela BP ogled nazaj. Zahtevaj najboljšega tehnika, da ti to rešijo.
 

zajtam

Pripravnik
1. sep 2009
85
11
8
Kako vam pa kaj dela TM? Nam mece ven na kakih 10 minut pri ogledu nazaj, kjer nimas kaj mutit zraven kabla in to na smart tv in na eon boxu.
Ce se gleda kaj iz izbora filmov in serij, enako. Jebe nonstop. So menjali router z novim, pa nic. Mogoce je kriva povezava prek PLCjev. Ima kdo z utp kablom povezano? Me zanima, ce je enako.
A imaš še probleme?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Smajo

B81

22. jul 2007
34.457
8.934
113
Danes sem kupil Cat5e kable in povezal vse skupaj in zaenkrat dela. Mislim, da je problem v PLCjih oz. v električni napeljavi. Zdaj med iskanjem preklopi v sekundi, zanima me, če bo kaj ven metalo.
 

dax

Majstr
22. maj 2012
708
1.627
93
Programi za promocijsko - praznično obdobje (od 16. 12. do 15. 1.) čez novo leto so že odprti.
 

Chirrilona

Zelenc'
16. dec 2019
2
0
1
Jaz vidim vse programe, le HBO ne, piše da nimam vklopljeno. Prosim za pomoč, če grem na portal Moj Telemach nikjer ne najdem možnosti, da bi si vklopila HBO in Voyo za to obdobje. Če grem na zavihek Televizija mi ob izbiri HBO napiše, da bodo računali 11€ vsak mesec.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Paketa VOYO in HBO Premium aktivirajte na portalu Moj Telemach ali v aplikaciji. Če ste lani v okviru novoletne promocijske akcije aktivirali HBO Premium, bo paket samodejno aktiviran tudi letos.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Imam Telemach optiko in sem do zdaj imel zunanji sprejemnik, zdaj pa sem si zamenjal za conax kartico. Doma sem pa ugotovil, da vtikač na kablu ni isti. Ta ima navoj in ne paše v TV. Kako je s tem? Hvala za informacijo.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Mene pa zanima, ko sem prešel na EON so mi menjali Conax kartico in modul za box.
Ta kartica in modul sta mi ostala doma ali to lahko kakorkoli ponucam. Kartica je verjetno "izklopljena" neuporabna?
 

bev

Fizikalc
25. apr 2017
334
214
43
Čudno, meni so kakšen teden nazaj namestili eon, kartico so pa odnesli.
Mi pa ta ****** EON prekinja. Ampak mi je že prej net sral. Če samo brskaš niti ne opaziš, če špa sem na tablici gledal eon je pa dostikrat napisalo če se strinjam da uporabi mobilne podatke.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Preveri, da jim ne moras vrniti v 14 dneh?
Vsaj pri meni je bilo tako.
Tega je že več kot dva meseca. Tam kjer je bila kartica mi je dal nov D3 box starega pa je vzel. Še za tisti box mi je bilo žal da ga je vzel. Mal sem potem premišljeval kaj ni oprema po preteku pogodbe oziroma po določenem času tvoja?
Lahko da je serviser pozabil, ker tv kjer je bila kartica sem moral umaknit, da je prišel do priključkov in tudi sam sem to pogruntal šele potem drugi dan, ko sem jo dajal nazaj.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.111
2.463
113
Tega je že več kot dva meseca. Tam kjer je bila kartica mi je dal nov D3 box starega pa je vzel. Še za tisti box mi je bilo žal da ga je vzel. Mal sem potem premišljeval kaj ni oprema po preteku pogodbe oziroma po določenem času tvoja?
Lahko da je serviser pozabil, ker tv kjer je bila kartica sem moral umaknit, da je prišel do priključkov in tudi sam sem to pogruntal šele potem drugi dan, ko sem jo dajal nazaj.
Oprema po določenem času ni tvoja. Pa tudi če bi bila si nimaš z njo kaj začeti, če ni vpisana v njihov sistem.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.431
858
113
Tega je že več kot dva meseca. Tam kjer je bila kartica mi je dal nov D3 box starega pa je vzel. Še za tisti box mi je bilo žal da ga je vzel. Mal sem potem premišljeval kaj ni oprema po preteku pogodbe oziroma po določenem času tvoja?
Lahko da je serviser pozabil, ker tv kjer je bila kartica sem moral umaknit, da je prišel do priključkov in tudi sam sem to pogruntal šele potem drugi dan, ko sem jo dajal nazaj.
Daj preveri.
tvoja dolznost je da vrnes opremo.
meni so vzeli vse nazaj. D3 box, conax kartico, nastavek in telefon