Telemach!!!

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.135
2.476
113
Zanimivo, ker ravno Ubee so 2 tedna nazaj montirali na enem priključku, za katerega skrbim. Je pa res, da je povezava taka, da če modem malo premakneš vse pade . Pač, kabli.
 
  • Haha
Reactions: map

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.135
2.476
113
Možno. Moram preveriti, ko zaključim z delom. Sedaj je že začelo delati. Zanimivo, da je na modemu svetila lička za WiFi, čeprav je v bridge.
 

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
V Mojem telemachu mi kaže, da je nadgradnja že narejena, vendar ko preverim hitrost, je razen večjega uploada, download še vedno enak. Ponovno sem zagnal modem in router, vendar ni ni boljš. Ima kdo kakšno idejo?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.135
2.476
113
Počakaj do konca meseca, nato kliči. Portal ne odraža realnega stanja ampak to oni sami spremenijo zapisano.
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Pozdravljeni,

zanima me kakšna je razlika med paketom EON Light razširjena shema in EON Full ? Ker namreč trenutno imam paket EOL LIght + razširjena shema se pravi palčujem 42€ + 7€

Hvala
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pozdravljeni,

zanima me kakšna je razlika med paketom EON Light razširjena shema in EON Full ? Ker namreč trenutno imam paket EOL LIght + razširjena shema se pravi palčujem 42€ + 7€

Hvala


Razlik je kar nekaj... Kot prvo... Eon Full te pride 3€ drazje... hitrost interneta je 500/50 v primerjavi z 200/20 Mbps pri paketu Eon light... Pri Eon full je privzeto zraven Eon Smart Box... pri Eon light ima vecina se D3 box in je Eon Smart box vsake toliko casa kot promocijska ponudba (razen ce imas conax modul) ... v videoklubu je na voljo vec vsebin pri Eon Full ...
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Razlik je kar nekaj... Kot prvo... Eon Full te pride 3€ drazje... hitrost interneta je 500/50 v primerjavi z 200/20 Mbps pri paketu Eon light... Pri Eon full je privzeto zraven Eon Smart Box... pri Eon light ima vecina se D3 box in je Eon Smart box vsake toliko casa kot promocijska ponudba (razen ce imas conax modul) ... v videoklubu je na voljo vec vsebin pri Eon Full ...
Hvala za odgovor ;) to sem opazil da je dražje in da je večja hitrost.Uporabljam pa conax modul. Zanima me bolj programska shema. Namreč ne najdem razlik med EON Full in pa EOL Light Razširjena shema.

Hvala
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Pri light pa lahko doplacas za dodatno shemo in imas potem enako kot Full... Ce se prav spomnim, je 3,5€... Ce zelis se vec, pa lahko nadgradis na razsirjeno, ki pa je 7€ ...
Jaz plačujem dodatno 7eur za razširjeno shemo. Ne vem p kaj je razlika med programsko shemo.