Telemach!!!

I

Izbrisan uporabnik 3287

je mozno v eon premium imeti:

originalno pripada: eon sprejemnik in d3 sprejemnik

jaz bi imel: eon sprejemnik (v startu pripada v paketu)

+ eon sprejemnik (vem, mozno, doplacilo 5 eur/mesec)
+ conax kartico namesto d3 (brez doplacila za kartico)(ter brez d3, ki v startu pripada paketu)?
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

hvala. moram komu prej sporociti ali lahko tehnik samo odnese d3, ko prinese drugi eon? (ze imam kartico, d3, eon)
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

trenutno je eon, d3, kartica.

d3 bi vrnil, dobim eon.

narocen je se en eon
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

mogoce vesta ali komplicirajo? oziroma je to samo klic (formalnost)? ni potrebe veckrat klicati oziroma govoriti z agentom, potem z visjim agentom, pa z teh. podporo,...
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Pred 10 dnevi sem naredil prehod iz Gold trojka premium v EON premium. Vse OK. Tehnik priključi EON box, odnese en d3 sprejemnik, enega mi pusti. Pa ravno danes gledam na moj.telemach.si, da imam 3€ doplačila za dodatni digitalni sprejemnik ?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pred 10 dnevi sem naredil prehod iz Gold trojka premium v EON premium. Vse OK. Tehnik priključi EON box, odnese en d3 sprejemnik, enega mi pusti. Pa ravno danes gledam na moj.telemach.si, da imam 3€ doplačila za dodatni digitalni sprejemnik ?
Če ti končna cifra na računu štima se ne obremenjuj z njihovim notranjim razrezom. Meni tudi piše nek dodaten paket 5€, pa je končna cifra kot mora bit.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.731
2.345
113
Pomurje
Pred 10 dnevi sem naredil prehod iz Gold trojka premium v EON premium. Vse OK. Tehnik priključi EON box, odnese en d3 sprejemnik, enega mi pusti. Pa ravno danes gledam na moj.telemach.si, da imam 3€ doplačila za dodatni digitalni sprejemnik ?

Pred nedavnim sem reklamiral račune za leta nazaj. Zaračunavali so sprejemnik in še nekaj.
Reklamacijo rešili v par dneh. Za cca 200€ ne bodo pošiljali računov.

Pohvalno!
 
  • Všeč mi je
Reactions: 5450

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Nakup sprejemnika EON Smart Box in predplačniški nakup prek spleta
  • Sprejemnik EON Smart Box lahko kupite za 99,00 €
  • Mesečno naročnino brez vezave plačujete na spletu s plačilno kartico za naslednji mesec. Po zaključku plačanega obdobja se naročnina samodejno podaljšuje vsak mesec do preklica.
Kaj to pomeni, da za EON Smart Box ni potrebno plačati mesečnega obroka (najemnine) ali kaj to pomeni ?