Telemach!!!

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
417
4
18
Ljubljana
Tole me zanima - sem malo po konfiguratorju pogledal EON TV pakete pa me zanima pri izboru Premium kakšna je cena po 24 mesecih uporabe - 39 EUR (z enim Eon box-om) ali kaj več in če programska shema deluje potem tudi na TV-jih s Conax moduli oziroma karticami Telemach kot imam to sedaj (Razširjeni paket).
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
A to si nam takrat hotel povedat? Da dobimo "darilo" februarja? :sprasujemse:

Ima kdo kaksen link to tega? Ker nisem dobil nic, da bi naj kaj podrazili.

Naročnik Total tv, obvestilo po običajni pošti. sprememba cene za 2 evra s 1.2.2019

Hvala Telemach za novoletno darilo in za dolgoletno sodelovanje, trenutno vaših storitev ne potrebujem - se vidimo še ta teden v poslovalnici z vašo opremo.
Želim vam lepe praznike.

ps. Ne dvomim, da kmalu sledijo še ostali plejerji.
 
Nazadnje urejeno:

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
276
84
28
Evo danes prisla posta. Silver trojcek s 1.2 za 2 evra gor. Hitrost interneta iz 40/1 na 50/1. :(
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
5. Vsi naročniki paketov dvojček, trojček in četverček, ki spremljate programe z aplikacijo EON na drugih napravah, kot so tablica, mobilni telefon, prenosni računalnik, bodo lahko EON MS spremljali hkrati na treh od petih registriranih naprav.

Res prijazno. Omejitev števila naprav na EON na 3/5 za stare pakete, podražitev za 2 EUR in dvig hitrosti, ki mi nič ne koristi.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Barabe. Enako so naredili kot ce gres na te nove EON pakete... :bruh:
Zgleda, da ni skoraj nobeden sel na te nove pakete in nas bodo zdaj posiljevali s spremembami in podrazitvami starih paketov... :mad:
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Ma pri nas že imamo T2 optiko, pa sem še pri njih sicer me moti, ker imam 2 kanalni tv in rabim 2 kanalni dostop ali preko T2 gre da sprejemaš še preko klasičnega antenskega kabla ali le njihov sprejemnik ? Ker deluje pa ta T2 odlično.....
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Na koncu ugotoviš, da je Telemach še vefno optimalna rešitev, tudi če podražijo za 5eur.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Na brzino:
EON FULL
51€ (29,90)
EON smart BOX
smart TV app
mob. app

164 programov (51HD)
CineStar TV premiere HD
Video klub
7 dni nazaj

NET
150/10
...

Telefon
...
-------------------------------------------------
Gold Trojka Extra
55,50€
D3 sprejemnik
EON app
mob. app

216 programov (63-70HD)
CineStar TV premiere HD
Video klub
3 dni nazaj (preko appa 7dni)

NET
200/6
...

Telefon
...

Razen nekaterih dodatnih funkcij smart boxa, ki jih po vsej verjetnosti več kot polovica ne zna oziroma nikoli ne bo uporabljala, ne vidim nekih prednosti v novih eon paketih, vsaj trenutno še ne, mogoče čez par let.
Upajmo, da bodo v tem letu dni popusta kaj spremenili.
Če vse deluje kot njihova tehnična služba, ki preko njihovih aplikacij ne znajo uredit nekaj osnovnih podatkov in nastavitev potem je to ena velika žalost.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
417
4
18
Ljubljana
Tole me zanima - sem malo po konfiguratorju pogledal EON TV pakete pa me zanima pri izboru Premium kakšna je cena po 24 mesecih uporabe - 39 EUR (z enim Eon box-om) ali kaj več in če programska shema deluje potem tudi na TV-jih s Conax moduli oziroma karticami Telemach kot imam to sedaj (Razširjeni paket).

Mogoče kdo ve odgovor na zgoraj navedeno ?
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
EON Premium redna naročnina 61 eur
Razširjena TV shema deluje na vseh CAM modulih oz boxih ki jih imaš naročene.