Telemach!!!

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
357
91
28
Daniel : to sem tudi jaz debelo gledal ko mi je gospod pustil letak na vratih oz. razložil zakaj se gre. Službeno sem odsoten do ponedeljka, pa lahko v ponedeljek slikam ta letak s cenami da boš videl zakaj gre :)

Drugače pa te ponudbe ni na spletu, sem včeraj prov gledal ...
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.966
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Vseeno kje si, ker za dve leti v naprej ti težko garantira kaka bo storitev tvojega ali kakega drugega ponudnika.

Vendar, treba je menjati paket ali ponudnika, ker boš za enako storitev dobil popust zaradi menjave. In to (menjavo) je potrebno delati redno, ko poteče vezava.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.297
2.395
113
še v SLO - ampak komaj
Kar je malo bolano ... ampak tako mamo.

Zato pa je TM “faca”, ker so začeli tudi “svojim” po dveh- treh letih ponujati popuste za “podaljšanje”.
Meni pride prav, ker itak nimam (primerne - coax vs baker) alternative.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Še en dosežek EON programa - KHL na travi.
(SK2 HD ima korekten spored)
 

Priponke

  • Telemach SK2.PNG
    Telemach SK2.PNG
    1,5 MB · Ogledi: 250

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Kar je malo bolano ... ampak tako mamo.

Zato pa je TM “faca”, ker so začeli tudi “svojim” po dveh- treh letih ponujati popuste za “podaljšanje”.
Meni pride prav, ker itak nimam (primerne - coax vs baker) alternative.
Pa oni še po 20/30 letih ne dajo popusta, kaj šele po 2/3 letih. Moraš pa bit pri koritu, če hočeš tak popust. Pa če tudi ti pol meseca ne dela vse tako kot mora zaradi njihove šalabajzerije in da bi ti potem ponudili vsaj kakšen malenkostni mesečni popust se delajo budale. Zato jih bom pa skinu čim prej, ker se gredo take "face".
Pa fora je, da ne bodo izgubil samo enega ampak celo naselje:fredi:
Čeprav se jim verjetno jebe za to.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
V ponudbo (končno) prihaja EON box.
D3 platforma se bo poslovila.

Se spomnim da se je ob lansiranju EON-a govorilo tudi o EON box-ih, danes dopoldne pa mi prodajalec v Telemachu (Mercator Hipermarket Šiška) ni vedel povedati o tem nič oziroma zadeve sploh ni poznal - je rekel da sliši prvič. Ali ima kdo kaj več informacij o tem ?
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Sigurno bodo kmalu te EON boxi, ker mamo vsi trenutno obvezna izobraževanja na temo EON... :p

kaj več pa tudi sam ne vem zaenkrat (delam za telemach)

lp
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Da pa delaš za ali na Telemach, pa da še nič ne veš, potem to še nekaj časa ne bo. To je pa potem žalostno.
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
oktopusy, bo kmalu...sej zato pa mamo izobraževanje, ker bo kmalu uvedeno

goran1111, tudi (še) ne :oops1:
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
goran1111
Na strani piše od 18.10

oz

Telemach je pripravljen, da na določenih delih omrežja od 18. oktobra dalje nudi pakete s hitrostmi 1 Gbps. Nadaljnje naložbe bodo zagotovile, da bo imel Telemach do konca leta 2019 največje omrežje nove generacije z največ gospodinjstev v Sloveniji z dostopom do GIGA hitrosti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ravnokar tudi reklama na TV. Je pa na veliko pisalo United Group - a se tudi tu pripravlja ukinitev slovenske blagovne znamke?
 
Nazadnje urejeno:

5450

Fizikalc
28. feb 2018
286
35
28
Šmarje pri Jelšah
EON boxi bodo prilagojeni android tv boxi.
Bodo tudi prilagojeni paketi - enojčki in trojčki.

Če boš vzel enojček, boš dobil eonbox in ga priklopil na kateri koli internet, ki ga imaš doma (vsaj 10 mbps) - se pravi ni mus, da imaš telemachov net.

Tako se telemach EON tv širi tudi na uporabnike ostalih operaterjev.

Več pa v prihodnje ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: ememko

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
goran1111
Na strani piše od 18.10

oz

Telemach je pripravljen, da na določenih delih omrežja od 18. oktobra dalje nudi pakete s hitrostmi 1 Gbps. Nadaljnje naložbe bodo zagotovile, da bo imel Telemach do konca leta 2019 največje omrežje nove generacije z največ gospodinjstev v Sloveniji z dostopom do GIGA hitrosti.
A potem bo navzdol giga, navzgor pa 1 mega? :)
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
742
113
EON boxi bodo prilagojeni android tv boxi.
Bodo tudi prilagojeni paketi - enojčki in trojčki.

Če boš vzel enojček, boš dobil eonbox in ga priklopil na kateri koli internet, ki ga imaš doma (vsaj 10 mbps) - se pravi ni mus, da imaš telemachov net.

Tako se telemach EON tv širi tudi na uporabnike ostalih operaterjev.

Več pa v prihodnje ;)
ali bodo eonboxi podpirali HDMI-CEC?