Telemach!!!

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.833
2.377
113
Pomurje
Monter, ki jih je imel poln prtljažnik, mi je svetoval naj počakam, ker je zmontiral 3 kom in vsak je imel svojo-drugačno težavo. Kakšno me ni zanimalo. Zato vprašam, če ima kdo doma in lahko pove, da npr. kanale menjuje 10 sek. ali pa da se disk sam od sebe vklaplja.

Tudi njemu so napovedali, da bodo nadgradnje "kmalu".

Ni mi jasno kako lahko napol delujočo zadevo dajo na trg.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Monter, ki jih je imel poln prtljažnik, mi je svetoval naj počakam, ker je zmontiral 3 kom in vsak je imel svojo-drugačno težavo. Kakšno me ni zanimalo. Zato vprašam, če ima kdo doma in lahko pove, da npr. kanale menjuje 10 sek. ali pa da se disk sam od sebe vklaplja.

Tudi njemu so napovedali, da bodo nadgradnje "kmalu".

Ni mi jasno kako lahko napol delujočo zadevo dajo na trg.

Disk se ne more sam od sebe vkapljat ker ga nima, priklop zunanjega pa kot sem nazadnje zasledil še ni omogočen.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Mogoče pa mu priklaplja starega
wink-1.gif
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Jaz sem obupal pri čakanju na pogodbo. Sem odšel v poslovalnico ini vse uredil v 3 minutah, internet pa samo mi zvišali v naslednji uri od podpisa pogodbe.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.833
2.377
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Disk se ne more sam od sebe vkapljat ker ga nima, priklop zunanjega pa kot sem nazadnje zasledil še ni omogočen.
Jaki rekorder, če nemoreš snemat
bonk.gif


Kaj nista dva ciscota na razpolago, en z diskom in en brez, na katerega bi se naj dalo priklučit zunanji disk?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pokliči na telemach in stisni 1 za naročila in povej kakšen problem imaš.
Ko sem po 1 tednu klical so mi rekli,da naročila še sploh nimajo,potem sem pa vsak dan 1x poklical,da sem jih spomnil in je včeraj končno prišla pogodba.
Danes sem nesel pogodbo osebno na telemach center in upam,da bo zvečer paket mix že vklopljen.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.833
2.377
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Kje pa piše, da je rekorder?

očitno se ne pogovarjamo o isti stvari, cisco tega sem mislil, zato je tudi možno, da me monter ni prav razumel. Bom jutri preveril.

Je ta na linku tisti, ki je toliko zajebaval ali je to novi model?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Kot vem je to star model Ciscota, ki kot vsi vemo ni ravno briljanten in za moje pojme sploh ni pravi Cisco, ampak to kar je Cisco kupil od Scientific Atlante (blamaža za Cisco).

Ne me držati za besedo, ker nisem 100%, ampak kot sem uspel ujeti bo nov model samo 1. To je HD sprejemnik brez diska, ki bo kasneje omogočal tudi snemanje na zunanji disk in še nekaj drugih stvari, ki se kot vem trenutno ne reklamirajo in ne prodajajo, saj teh funkcionalnosti še ni. Možno, da se bo ta isti sprejemnik uporabljal tudi kot SD sprejemnik z omejitvijo funkcionalnosti, vendar o tem nisem prepričan.
 

anpe

Zelenc'
21. sep 2010
4
0
1
Ne vem zakaj mi občasno kockajo novi HD programi, ki so bili nazadnje dodani, čeprav imam dober signal. Prej sem na HD SLO1 imel odlično sliko, s dodajo novih HD programov pa tudi ta občasno kocka, HBO programa pa delujeta dobro in nikoli ne kockata.
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Kaj MTV HD sploh dela komu?...pri nas je samo reklamna stran kot trenutno na testnih kanalih ((:)


LP B.

P.S.: Kaj novi Cisco je spet brez Teleteksa?
 
Nazadnje urejeno: