Telemach!!!

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Sem bil danes prav presenečen nad Telemachom.
Dopoldne pri njih naročim brezžični router, popoldne me že pokliče tehnik če ga lahko prinese.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
SUPER
zmaga.gif
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Zdaj imam pa polno p* vsega. Kdaj mislite poštimat D3GO aplikacijo za iOS? Čisto vsakoč, ko hočem na iPadu/iPhonu gledat TV, moram resetirat geslo (pozabil geslo). Zakaj? Ker mi drugače v nedogled javlja, da email ali geslo ni pravilno. Ko pa spremenim geslo, pa dela lepo do naslednjič.

WTF?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Zanimivo, jst gesla še nisem rabil resetirat, pa sem to uporabljal že preden je bilo na voljo za javnost (najprej s testnim in sedaj s svojim uporabniškim imenom in geslom).

Če še nisi, je najbolje, da jih o tem obvestiš, le tako se lahko odkrije vzrok in odpravi napako.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Zdaj imam pa polno p* vsega. Kdaj mislite poštimat D3GO aplikacijo za iOS? Čisto vsakoč, ko hočem na iPadu/iPhonu gledat TV, moram resetirat geslo (pozabil geslo). Zakaj? Ker mi drugače v nedogled javlja, da email ali geslo ni pravilno. Ko pa spremenim geslo, pa dela lepo do naslednjič.

WTF?

Sem povprašal malo naše tehnike in se niso srečali s takim primerom tako,da sigurno ni neka splošna napaka prosim,če mi posreduješ tvoje podatke ali e-mail na katerega imaš registriran račun na ZS pa bomo preverili.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Žal še vedno nimam nobenih konkretnih datumov in opisov paketov se pa pripravljajo neke novosti za Junij kaj točno žal še ne vem.
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
sem klical na pomoč uporabnikom pa pravi da majo težave na tem območju in da mogoče bodo do zvečer rešili problem

upam da bo to v eni uri