Telemach!!!

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Z današnjim dnem se je pričela promocija paketa PINK,vsi obstoječi in novi naročniki,ki niso naročeni na paket PINK,so upravičeni do 2-mesečnega brezplačnega promocijskega obdobja.
Za aktivacijo paketa je potrebno poklicati klicni center 080 22 88 promocija traja do 30.06.2012.
 

culin

Zelenc'
14. apr 2012
3
0
1
Prišlo je do napake, koda=8 "No Data". ali ima kdo rešitev za to napako? Probal sem že vse.... izklopil antivirus, uporabil firefox, google chrome in internet explorer.... ampak ne gre in ne gre. Če ima kdo rešitev naj mi pomaga. Hvala

LP
 

culin

Zelenc'
14. apr 2012
3
0
1
Ampak to je že od samega začetka.... Ko jih pokličes, pa samo javijo napako, ne naredijo pa nič!!!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.395
6.556
113
Aja...potem pa ne vem, meni se je to zgodilo med gledanjem fuzbala, potem pa je delalo že OK in sem predvideval, da pač preobremenitev, ker vsi navalili na fuzbal pa je crknilo
smile-1.gif
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Kaj je z d3 go in podporo(ki očitno ne obstaja). Ne podpira ICS-a? Bi zagnjavil developerju, pa objavlen email ne obstaja.
bonk.gif
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
Imam eno težavico, vendar mi po telefonu na telemach-u ne znajo pomagat.
- trojček, m+ paket, 2 conax kartice, 1 resiver
- na enemu tv-u delajo programi za odrasle, na drugem pa ne
- ko pa zamenjam kartice, ista zadeva.
- ista kartica na 2 tv-ja išče CA PIN ( 1234 ne sprejme, 4321 tudi, 9095 tudi ne)

Po telefonu mi rečejo da je do tv nastavitev, meni pa ne gre v račun, če vtaknem drugo kartico na ta tv
pol deluje.
Zaključek: ni do tv ampak do kartice.
Sem laik kar se tega tiče, logika mi pa kaže drugače.

Takole pa piše:
Maturity lock Card level:G. Program rating:X, Enter CA PIN to unlock
 
Nazadnje urejeno:

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
Za sprejemanje programov za odrasle moraš na CA modulu (kartica) omogočiti Erotic sprejem
 

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
Ne vem kakšen TV imaš in je na različnih tipih postopek verjetno drugačen (različno poimenovanje nastavitev). V bistvu pa je postopek poimenovanja podoben.
Moraš iti v digitalno nastavitev TV-a > CA modul nastavitev > odrasli > erotica in to moraš potrditi. Tako nekako naj bi bilo v principu. Kot sem že napisal pač je odvisno od TV-a.
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
Hmm... jp sem najdel, tisto zgoraj sem napisal pa nisem vedel kaj je,
" Maturity lock Card level:G. Program rating:X, Enter CA PIN to unlock "

mi je kazalo postopek v meniju, vendar po temeljitem brskanju sem najdel
uf-1.gif


Hvala velik
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Glede napake 8 na D3go:

Ta napaka se pojavlja pri določenih operacijskih sistemih (ponavadi nelicančnih ali pa raznih costum verzijah). Za to napako vemo in se ureja.

Se je pa treba zavedati da je ta storitev na nek način še v beta testiranju (zato je zaenkrat tudi še ne zaračunavamo).

Ampak na licenčnih operacijskih sistemih pa bi moralo delat...