Telemach!!!

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Izkušnje kažejo, da nič ne zaleže tako, kot prekinitev toka denarja. V tem primeru vračilo kupnine. (ali zmanjšanje)
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.196
25
48
Mislim, da je tokrat tudi Telemach nekaj delal s tem programom. Saj jaz sem bil kakšen dan brez NGC, pred tem sem imel slo podnapise, sedaj pa so hrvaški.

lp
 

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
Imam Sony-ja z angleškim menu-jem pa imam na NGC slovenske podnapise. Mislim, da je ves problem če ni slovenskih podnapisov samo v nastavitvah na televizorju. Na Telemachu je za določene programe možnost izbire podnapisov v slovenskem, hrvaškem, srbskem in makedonskem jeziku.
 
Nazadnje urejeno:

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.505
5
38
marc: kdo prideš na NGC program, ali ti televizor vedno predvaja podnapise, ki so na prvem mestu ne glede na to, kaj si prej izbral in shranil? Ker če je tako, lahko z našimi poskusim uredit, da slo podnapise prestavijo na prvo mesto, v kolikor je to tehnično izvedljivo.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.302
18
38
MB
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
marc: kdo prideš na NGC program, ali ti televizor vedno predvaja podnapise, ki so na prvem mestu ne glede na to, kaj si prej izbral in shranil? Ker če je tako, lahko z našimi poskusim uredit, da slo podnapise prestavijo na prvo mesto, v kolikor je to tehnično izvedljivo.
Ja pri meni je tako. Kadarkoli pridem na NGC mi predvaja hrvaške podnapise, ne glede kaj sem izbral pred tem. Verjetno bi bilo res treba prestaviti na prvo mesto
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.505
5
38
Jodlarcek, hvala: bo čez pol ure urejeno, da bodo prvi (in s tem vedno prvi predvajani) slovenski podnapisi
wink-1.gif
.
 

Nitro

Pripravnik
14. feb 2011
53
8
8
Kako je sedaj s tem ali bo na Lastovki oddajnik Krvavec po novem možna tudi samo televizija? Ma kdo kakšne informacije?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.302
18
38
MB
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Jodlarcek, hvala: bo čez pol ure urejeno, da bodo prvi (in s tem vedno prvi predvajani) slovenski podnapisi
wink-1.gif
.
Še vedno je po starem. Zdaj so na prvem mestu srbski podnapisi
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.505
5
38
Samo televizija ne bo več možna po koncu leta. Bodo pa naročniki, ki bi želeli ostati samo na televiziji lahko pod posebnimi pogoji dobili TotalTV, samo jih glede na zanimanje najbrž ne bo veliko.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
823
41
28
GSMobil; ker nimamo vsi Kaona, bi prosil za frekvence.
smirk-1.gif


Tole sprašujem že tretjič ; do 15.4 je prehod brezplačen - ali to pomeni časovno vezavo, če nimaš svojega DVB-C sprejmenika ?

Hvala.
pozdrav.gif
 

tad3y

Pripravnik
23. nov 2007
198
14
18
Zdravo,

Zanimata me 2 stvari in sicer:

1. Nekaj časa nazaj sem sklenil PROMO PAKET - 2 meseca brezplačno razširjena programska shema. Nato sem preden sta ta 2 meseca potekla poslal dopis za prekinitev. Dobis sem odgovor, da bo do nekega datuma v začetku februarja spremenjeno nazaj v osnovno shemo. Še sedaj ni, položnica pa je OK, ne plačujem višjega paketa. Sicer nisem jezen dokler mi ne obračunajo višjega paketa, ampak saj mi ga ne morejo kajne?
smile-1.gif


2. Ena TV je na kartico, druga na preko Ciscota, digitalna (ne HD). Na Ciscotu dela vse ok, preko kartice pa se pri nekaterih programih pojavljajo kocke, MTV-ji pa sploh ne delajo. Delajo le v primeru, da vmes ni switcha, ki pa povezuje še internet in drugo TV. Kaj lahko naredim oz. kaj mi bodo naredili tehniki ko pridejo?

Lp, Tad3y
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.196
25
48
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Jodlarcek, hvala: bo čez pol ure urejeno, da bodo prvi (in s tem vedno prvi predvajani) slovenski podnapisi
wink-1.gif
.
Še vedno je po starem. Zdaj so na prvem mestu srbski podnapisi

Tudi pri meni ni nobene spremembe,
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
A je možno da vse te sprembe zbrkljajo programe. Že parkrat v zadnjih dneh se mi je namreč zgodilo da so mi nekateri programi izginili oziromaso se pojavili kot novi programi. Moj TV (panasonic g20) namreč shrani vse nove programe na številke od 1000 naprej in ga potem skopiraš kamor želiš. Zdaj pa se ponavlja da izginejo pop, akanal, tv3, ngc, sport tv itd...

Sej ne bi bilo problema če bi bilo to občasno, a ravno vsak dan se mi pa ne da nastavljat 10+ programov. Da ne omenjam da se to zgodiko me ni doma in potem žena ne zna nastavit.

Je kriv telemach ali tv (uporabljam vgrajeni dvbc sprejemnik)?
 

darkness

Zelenc'
25. sep 2008
12
0
1
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Samo televizija ne bo več možna po koncu leta. Bodo pa naročniki, ki bi želeli ostati samo na televiziji lahko pod posebnimi pogoji dobili TotalTV, samo jih glede na zanimanje najbrž ne bo veliko.

Na Krimu se je že od začetka dalo naročiti samo televizijo. Ali to pomeni, da se po koncu leta ta možnost ukinja in bojo v ponudbi samo še trojčki na čisto vseh oddajnikih Lastovke?