Telemach!!!

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Kako je sedaj ta zgodba z dodatno conax kartico? (samo kartico), ki so ti prej pripadale 3, sedaj pa se sliši neke čudne govorice, da temu ni več tako. Preiskal sem celoten cenik in dokumente, nikjer ni zavedeno, da bi samo kodirno kartico računali.

Imamo namreč en pcmcia conax čitalec in bi potrebovali samo kartico! (sedaj sta 2 tvja prisotna, torej bi še tretjega usposobili).
Hvala
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Pravijo, da ne. Kao samo v kompletu ali s sprejemnikom ali z pcmcia modulom. Torej +2eur na mesec ne gine.
Tle bi se pomoje dalo diskutirati. V splošnih pogojih tega ni, dovolijo 3 TVje, v ceniku tudi ne. Če si torej sam nabaviš pcmcia modul, si ga kupil brezveze.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.678
748
113
Vse napisano drži, vendar v praksi pa ni tako.... se da marsikaj dogovoriti, limit brez doplačila, je pa res 3 skupno, oziroma npr 1 spejemnik in največ še potem 2 kartici.......
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
V ceniku ali splošnih pogojih nikjer ni omenjeno, da se samo naročniška Conax kartica tudi računa oz je ni mogoče dobiti posebej.
Torej samo z modulom/sprejemnikom.

citiram:

"Digitalna kabelska televizija je možna, kjer obstajajo tehnične možnosti za priklop.
Naročnik lahko z eno mesečno naročnino na digitalno televizijo, digitalno programsko shemo gleda na največ treh televizorjih. Za programsko shemo
na 2. in 3. televizorju je treba doplačati za digitalni sprejemnik."


Ne zdi se mi ravno fer ampak to je tema za drugič...
Me prav zanima, kako se bodo pri Telekomu lotili te tematike.


matofill: verjamem, da se da zmenit, ker še sami ne vedo točno kako pa kaj, najbrž se bojijo zlorab, da se nebi spet z eno naročnino cel blok gor prilimal...
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
823
41
28
MMX, GSMobil, a je že kaj več znanega glede teh dveh vprašanj o Lastovki ? Hvala.
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Prava vrednost vsebin je ravno v čip kartici ki omogoča vpogled do programov, sprejemnik ali cam modul sta samo pasiva, ki ju je lahko dobiti v marsikateri tehnični trgovini. A v ceni dodatne kartice, ti ga operater nudi v brezplačno uporabo, da ga uporabniku ni potreba kupiti. Ne vem pa kaj so počeili v preteklosti s karticami, ker nisem Telemachovec. Ne razumem pa, zakaj bi jih talali zastonj, če so jih res.

Pri Telekomu glede tega še dolgo ne bo vse jasno, verjemi.

Če razumem tvoj namen, je prisotna rahla nejevolja, saj bi rad malce lovil krivine ce se da.
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Mogoče eno neumno vprašanje, pa vendar...kaj se je zgodilo s kanalom SLO HD? A sem prav ujel kolega, ki je razlagal, da na Siolu gleda smučanje na SLO v HD?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.302
18
38
MB
Imam Samsung TV in kabelsko od Telemacha. Zakaj mi pri National Geographicu kaže hrvaške podnapise? Pri vseh drugih kanalih pa so SLO?
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Na katerem kanalu pa je sploh RTV SLO HD, zdej ko ga je Promo zamenjal? Na TM strani je samo označba, da je možen sprejem z digitalnim sprejemnikom!
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.611
710
113
toti Maribor
Ja žal. Težavo bi rešilo, če bi imel Samsung, razen menuja, tudi ostale nastavitve za Slovenščino. Potrebno bo pritiskati na Samsung, da Slovenščina ni samo menu, ampak tudi podnapisi itd. Kar se tiče Samsunga mu razen SLO jezika nimam kaj očitat. To pač moramo vzeti v zakup. Bi pa vas ob tej priliki prosim, da zasipate Samsung support z tem problemom.