Telemach!!!

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
In kaj ti bo povratnica? Si boš z njo rit obrisal?
Če imaš možnost, nesi pritožbo osebno, pa naj jo če hočejo skopirajo in pribijejo na kopijo ali original (kar boš pač obdržal) en štempl, podpis prejemnika in datum prejema.

Dovolj je, da pošlješ priporočeno ali po e-mailu, kjer dobiš povratnico. Če v določenem roku ne odgovorijo, se smatra, da so pritožbo sprejeli in se z njo strinjajo.
 

zlom4808

Zelenc'
5. maj 2010
23
0
1
Pa po svoje imate vsi prav, vendar pa ko nastane težava pa je z njimi težko. Pritožbe na račun prejemajo izključno pismo in nikakor ne po mailu ali kakorkoli drugače. Namesto odgovora na pritožbo, pa sem dobil opomin, ker kao pritožbe niso prejeli. Pol pa spet nova pritožba .... pa tko skoraj dva meseca. LP
 
Nazadnje urejeno:

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Pa kaj je s tem Telemachom? Vam zabrišem nekaj v glavo? Danes sem bil pri starših in slučajno je oče gledal ŠportTV. Vse lepo in prav ampak, ko se začnejo reklame je pa polom. Slika OK, zvok pa stalno več meče oz. prekinja pa same SSSSje je slišat. Kot, da bi gledal nevem kaj.

blabblaSSSSblabla (tišina) blaSSblabla

Vprašam očeta in le ta mi odgovori, da tako dela že kar nekaj časa. STE VI NORMALNI ALI KAJ VAM JE? Poleg tega, da so pogosto izpadi interneta+telefonije je to kar velik problem. S kom se naj menim za popust?
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.902
6.653
113
smile-1.gif


Odjavi, in idi do drugega ponudnika.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Kot razumem iz navedenega, kjer omenjaš težavo enega samega programa in to samo čas reklam, sklepam, da gre za vsebine, katere pa pripravlja program sam in Telemach nima nič s tem. Morda poslati kakšno mnjene na Šport TV.

Enake opombe je zaslediti na neuradnem T-2 forumu kjer se uporabniti pravtako pritožujejo glede istih težav istega programa. Torej vsekakor vzrok na strani televizijske hiše.
 
Nazadnje urejeno:

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Citat:
Vse lepo in prav ampak, ko se začnejo reklame je pa polom. Slika OK, zvok pa stalno več meče oz. prekinja pa same SSSSje je slišat.

It's a feature not a bug
aplauz.gif


Ponudnik te ščiti pred nadležnimi reklamami, ti pa tako
priden.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Že odpovedujem T-2 in izpolnjujem prijavnico za Telemach!!!
wink-1.gif

ce bi moral izbrati med Telemachom in vrtanjem v koleno bi moral fejst razmislit
crazy1.gif
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Že odpovedujem T-2 in izpolnjujem prijavnico za Telemach!!!
wink-1.gif

ce bi moral izbrati med Telemachom in vrtanjem v koleno bi moral fejst razmislit
crazy1.gif

Jaz sem pred časom razmišljal enako - vendar mi je nesposobno računovodstvo/reklamacije oz. neurejen billing na T-2 presedel po tem ko v pol leta niso uspeli porihtati račune in sem šel .... na telemach. Vse deluje, računi kot morajo biti ...